Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113: Çıkmaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 48 35.8%
  • Orta

Kullanılan: 48 35.8%
  • Kötü

Kullanılan: 38 28.4%

• Kullanılan toplam oy
    134
Tamam abi özür dilerim.
Özür dileyeceksen niye gülüyorsun ?

Çok komik şeyler yapıyorsunuz son dönem. Yani ben sana azcık ar namus olsa Lütfü fanı olmazsın falan mı yazmalıyım.

Şurada karakterin tekine laf atıyoruz diye başlıyorsunuz şahsı algılamaya. Çocukluk dönemini geçtik benim bildiğim.

Edit: Sayenizde yine bölüm konusuna ettik.

Özür dileyeceksen niye gülüyorsun ?

Çok komik şeyler yapıyorsunuz son dönem. Yani ben sana azcık ar namus olsa Lütfü fanı olmazsın falan mı yazmalıyım.

Şurada karakterin tekine laf atıyoruz diye başlıyorsunuz şahsı algılamaya. Çocukluk dönemini geçtik benim bildiğim.

Edit: Sayenizde yine bölüm konusuna ettik.
Bu kadar ciddiye aldığını düşünmedim. Ağır bir ifadede yok orada yani. Yine de çok ağrına gittiyse tekrar özür dilerim.

Bu arada sizin bu Luffy konusundaki her yorumunuzda artık çocuksuluğu aşmaya başladı. Ciddi ciddi bir şey tartışamıyoruz. Sürekli bir ajandanız var çünkü.

net sayı geldiğinde anca farkettim.vegapunk un kafası devasa olmuş.Mars bile ufacık kalmış yanında.Kafatasını neden önlem olarak kestiği belli oldu.Büyümesinin sınırı yok gibi.Dragonla karşılaştığı dönemki boyutuna bakın ve şimdikine.
Katılıyorum yalnız bu kadar büyük bir kafa gösterildiğine göre serideki herşeyin üzerinde bir sonucu da getirmesi gerekiyor. Yani vegapunk bu kafayla bu zamana kadar ne yapmış.. Seraphimler, mother flame , luiasayı yok eden güç ... başka?? Bence daha etkileyici birşey yapabilmesi lazım

Sayfalar dolusu vegapunk trollemesi ve aynı şeyi tekrar tekrar etmesi arasında morgans’a kahkaha attım. Bölümdeki tek tepkim buydu. Satürn ilk göründüğünde orta panelde bir gölge başka bir gölgeyi vurdu, onlar kimdi? Bir de son sayfada adaya güneş vururken denizkızlarının olduğu yerde de güneş vuruyor. Aynı açıdan gibi görünüyor. Acaba oradalar mı? Balık adamlar orada biterse gemi hariç herkes kurtarılabilir.
Ayrıca akıllı bir adam değerli herşeyi dev kafaya bağlı hale getirir ki yok edecek olsan herşeyi kaybetsin. Silah, bilgi, yayın. Hangisi daha önemli bir karar vermeleri gerekecek kadimlerin.

Bu gorsei şimdi boş yüzyıldan beri varlar mı? Yoksa 400-500 yıllık kişiler mi ? Çünkü bu kişiler ölümsüz ise ve boş yüzyıldan gelen kişilerse biraz bilgelik görmemiz gerekiyor. Çünkü çok ahmakça hataları car. Vegapunk gibi bir kişinin yanına ajan koyamıyorsa koskoca gorsei (bu uykucu diğer vegapunk klonu ajan sayılmaz) tutarsız geliyor bana . Çünkü aynı hükümet cp9 ajanlarını Enes lobby’e koymuştu antik silah platon planları için. Vegapunk’ın yeri de en az antik silahlar kadar değerli. İmu hükümdar olmuş ama bakanlarını -vekillerini iyi seçememiş

Sanjini Şu an görünen tek eksiği geleceği görme. Gözlemini geliştirmek zorunda. Kral haki gelmeyecektir ama mavi alevlerden ve ak yıldırımlardan bir şey çıkacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık