Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113: Çıkmaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 48 35.8%
  • Orta

Kullanılan: 48 35.8%
  • Kötü

Kullanılan: 38 28.4%

• Kullanılan toplam oy
    134
Eichro oda istese çok güzel çizebiliyor ama son 2 yılda panellere çok uğraşmıyor gibi mesela renkli kapaklar çok iyi çizilmiş keza bu bölümde Vegapunk'ın beyninin gözüktüğü panel çok iyiydi.

net sayı geldiğinde anca farkettim.vegapunk un kafası devasa olmuş.Mars bile ufacık kalmış yanında.Kafatasını neden önlem olarak kestiği belli oldu.Büyümesinin sınırı yok gibi.Dragonla karşılaştığı dönemki boyutuna bakın ve şimdikine.

küfürbaz haydo serisinin 1. bölümünün sonunda, haydo bir tren aracılığıyla güzellik yarışmasına giden kadınları görür ve ''garııı'' diye bağırır. artık ne zaman sanji'yi görsem aklıma o sahne geliyor.

Son düzenleme:
Kizaru o kadar ezildi forumda, adam çay kaşığını doldurmayacak kadar kan verdi sadece. Hem de vs amacı olmadı hiç. :)

Goroseiler Amiral üstü denildi, adamlar daha bir şey başaramadı. Üstelik gelen geçen tokatlıyor. :)
Gorosei amiralden üstün diyenler bir düşünsün brook kizarunun bacağını kesebilir mi, nami kizarunun saldırısını zeus ile engelleyebilir mi ( haki olayından demiyorum nami de haki varsayalım) dory ile brogy aokijiyi durdurabilir mi bu soruların cevabı yeterli zaten.

net sayı geldiğinde anca farkettim.vegapunk un kafası devasa olmuş.Mars bile ufacık kalmış yanında.Kafatasını neden önlem olarak kestiği belli oldu.Büyümesinin sınırı yok gibi.Dragonla karşılaştığı dönemki boyutuna bakın ve şimdikine.
Beyin meyvesi yemiş, ondan büyüyor.
Nomi Nomi no Mi

Bi noktada durmuştur. Zaten belli boyutta bi fanusta duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık