Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy nin tayfasında yetenekli meyve kullanıcısı kim var. Luffy dışında. Brook yeteneği zayıf. Chopper zayıf. Robin zayıf. Az çok tayfa Roger tayfası gibi belki shanks tayfası da olabilir

İlle Seraphim olacaksa bu Goroseilerin seraphimleri olsun. Eyvah şimdi biz ne bk yiyecez deyip dursunlar. Vegapunk 'ta zekasının sadece icat çıkarmaktan ibaret olmadığını göstersin.

İlle Seraphim olacaksa bu Goroseilerin seraphimleri olsun. Eyvah şimdi biz ne bk yiyecez deyip dursunlar. Vegapunk 'ta zekasının sadece icat çıkarmaktan ibaret olmadığını göstersin.
Genetik kodlarla ölümsüzlük aktarılabilir mi? Tabi bunu da biz düşünecek değiliz Vegapunk varken. maaş veriliyor o kadar

Son düzenleme:
Biz Roger diyoruzda aşağıdaki gibi olsa çok gülerdim

Mars in gördüğü şey eğer bir seraphimse Şahsen dragonun olmasını daha çok isterdim.Serapimlerin başına liderlik edecek ve devrim ordusana katılmalarıni sağlayacak Seraphim dragon daha uygun olurdu.

Junge beden yaratma işini çözmüş. Ceasere şeytan meyve üretme olayını ve yatsını halletmiş. Queen teknolojik özellikler cyborg gibi alanları geliştirmiş. Vegapunkta bunları bir araya getirip hani bana hani bana demiş

Üçü de yetenekli mesela...
Kendi alanlarında uzmanlar. Meyvelerini aktif olarak kullanımda zayıflar. Örneğin chopperın hapları gibi robin daha çok meyvesini casusluk için kullanıyor. Brook meyvesi ise destek güç olarak kılıç yetenekleri için. Üçününde meyvelerinin potansiyellerinin daha fazla olduğunu düşünüyorum. Özellikle robin’nin. O meyvenin uyanış gerçekleştirdiğini düşünsenize. Eşssiz bir yetenek bence casusluk için kullanımdan fazlası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık