Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin eline hasar gelmesi muhtemelen goroseinin büyülü bir gücü Bleach spoiler: ishidanın schrift gücü gibi, hasarı rakibine yönlendirme. Ben bunu goroseinin dayanıklılığına yazmam yine şeytani bir takım güçler çünkü gorosei hasarı hissetmiyor, yiyor ve bişi olmadı gibi değil hasarı almıyor direkt.

Luffy'nin eline hasar gelmesi muhtemelen goroseinin büyülü bir gücü Bleach spoiler: ishidanın schrift gücü gibi, hasarı rakibine yönlendirme. Ben bunu goroseinin dayanıklılığına yazmam yine şeytani bir takım güçler çünkü gorosei hasarı hissetmiyor, yiyor ve bişi olmadı gibi değil hasarı almıyor direkt.
Okuyunca bende aynısını düşündüm, birçok anime içeriğinde buna benzer bir güç durumundan bahsedildi. Fiziksel hasarın, rakibe yansıması ama hepsinde belirli bir limit ile sınırlıydı. Kimi anime içinde kişinin kendi dayanıklılığı ile rakibi arasındaki dayanıklılığın sınırları zorlandı, kimi anime içinde sevgi ve nefret besleme durumuna yorumlar yapıldı. Günün sonunda şeytan meyvesi gücü olarak karşımıza çıkıyorsa, farklı bir haki yöntemi ile atlanacağını falan düşünüyorum, aklıma farklı bir durum gelmiyor. İşte bu yüzden Karasakal, meyvesi için birisini öldürdü. Şuan Luffy yerine Karasakal olsaydı eğer o domuza vurabilmişti, çünkü meyve gücünü etkisiz kılabiliyor.

Goroseiler Buggy den de Karasakaldan da güçlü kısmen Yonko seviyesidir de denilebilir Goroseiler için.
Güçlü olduklarını kabul ediyorum ancak Yonkou, hatta Amiral seviyesi olduklarını düşünmüyorum. Gorosei yerine Egghead'e 5 farklı yonkou getir, bizimkilerin kaçma ihtimali yok ama görürsün 5 tane becersizlik herif bir kişiyi bile öldüremeyecek ve bizimkier kaçacak. Bu herifler Mari Geoise'ta Sabo'yu yakalayamadı. Hatta geç Sabo'yu Vivi'yi ellerinden kaçırdı.

Güçlü olduklarını kabul ediyorum ancak Yonkou, hatta Amiral seviyesi olduklarını düşünmüyorum. Gorosei yerine Egghead'e 5 farklı yonkou getir, bizimkilerin kaçma ihtimali yok ama görürsün 5 tane becersizlik herif bir kişiyi bile öldüremeyecek ve bizimkier kaçacak. Bu herifler Mari Geoise'ta Sabo'yu yakalayamadı. Hatta geç Sabo'yu Vivi'yi ellerinden kaçırdı.
Goroseiler Eski yonkoların tırnağı etmezler şimdikiler Yonko seviyesini düşürdü karasakalın ekip yonko ekibi gibi değil ama buggy teşkilatla işi toparladı bir nebze daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık