Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Red roc saldırısı ile aslında bunlar Kaido'dan daha güçlü denmeye çalışılmış. Neden bunu ilk gorosei çarpışmasında göstermediyse

Tanrı meyvesi çıktı çıkmasına da sODA sağolsun her dövüşün en kritik yerinde enerjisi bitiyo. Veya hakisi bitiyo. Benim bahsettiğim balsız kısmı şu haki kısmı özellikle
her seyin bi siniri vardir sonsuza kadar zoan meyvesinde kalamaz. Zaten bi et yiyor haki depoluyor aninda asil sacma kisim burasi bence,bunu konusmaliyiz.

Red roc saldırısı ile aslında bunlar Kaido'dan daha güçlü denmeye çalışılmış. Neden bunu ilk gorosei çarpışmasında göstermediyse
Kaidoudan daha sert bir derileri var demek daha doğru olur.
Kaido bu saldırıyı base modta yedi. Mercury insan halinde yese diye düşündüm. Bence yamulurdu Kaido gibi.
İki sahne arasındaki farkı yazmıştım, tekrar atayım o mesajı :)

Iki sahneden çıkacak tek denklem şu olabilir

Uyanış + Tam Zoan formuna haki basmış Gorusei > Haki ve meyve kullanmayan ve saldırıyı karşılamak için hazırlık da yapmayan Kaido

Bu iki sahneden Gorusei > Kaido çıkmaz :)
Merkür, bildiğin saldırıyı görüp kafasına haki basarak hazırlık yapmış, Kaido sahnesinde böyle bir şey yok.

Şuana kadar hiçbir Gorusei, Kaido'dan büyük feat göstermedi. Güç dengesinde Amirallerden güçlü oldukları bariz ama henüz Yonko skalasında olmadıklarını düşünüyorum. Şurada Merkür ve Jüpiter yerine BM olsa o da devlerle birlikte Luffy'i kovalardı, WCI'da gördük zaten çok büyük iş değil. Satürn'ün teleport yeteneği olmasa Satürn + Kizaru'nun bu arc için ne kadar yetersiz kaldıkları da ortada. Satürn hepsini çağırmasa güle oynaya yayını dinlerdik şu an yayın kesilecek mi diye endişe içinde bekliyoruz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık