Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anladığım kadarıyla luffy nin enerji bitince devler gta dan fırlamış gibi donlarından yiyecek çıkarıp luffy nin ağzına tıkıyorlar. et olmadığı için luffy sevmiyor. büyük ihtimalle tatlıdır. yüksek enerjili. adam nerf olsun diye öyle saçma şey yaptıki bu kalabalıkta nasıl bu sefer es geçicem diye bunu uydurdu. yaşlı halde koşamayacak, devler de kadim tutamaz. nolcak bi seferlik milletin donundan çıkardığı yemeği yeyip anında kendine gelsin demiş.

anladığım kadarıyla luffy nin enerji bitince devler gta dan fırlamış gibi donlarından yiyecek çıkarıp luffy nin ağzına tıkıyorlar. et olmadığı için luffy sevmiyor. büyük ihtimalle tatlıdır. yüksek enerjili. adam nerf olsun diye öyle saçma şey yaptıki bu kalabalıkta nasıl bu sefer es geçicem diye bunu uydurdu. yaşlı halde koşamayacak, devler de kadim tutamaz. nolcak bi seferlik milletin donundan çıkardığı yemeği yeyip anında kendine gelsin demiş.
Bir de şunu söylüyor, dünya hükümeti istese bütün korsanların kökünü kazır. Kaidoya işleyen saldırı bunlara işlemiyor. Düşman üretip dünyayı yönetme derdindeler. Acaba rogerın hastalığını da bunlar mı yaptı? Ope ope çare olamadı mı?

spoiler da geçen (ゴボボ japanese sound effect, that is used for bubbles or liquids) cümlesi bana salyangozu koruyan bir serapim olduğunu söylüyor. Daha önce ortaya çıkmamış, hükümet ve denizcilerden saklanan bir serapim olabilir. Peki york nasıl bilmiyor dersek, york ve diğerleri ortaya çıkmadan önce zaten bir tane serapim yapmış olma ihtimali mevcut gibi. Sonuçta kingin kanını daha önceden almıştı, paramicia meyvesini kopyalamaya basit demişti. Bu yüzden 2 seçenek kalıyor. Serapim King veya serapim kaido... 1113 de ortaya çıkacaktır. Bunu da buraya bu şekil ortaya bıraktım.

3 hafta boyunca hasar almayan grosei lere sapan tutan usop paneli için beklemişiz. Bu kadar uzun aradan sonra insan beklemeye değecek bir bölüm bekliyor. Biz senelerdir animasyonu manga kalitesine ulaşsın diye beklerken mangası animesinin kalitesizliğine doğru evriliyor... serinin başlarındaki manga böyle olsa adını bile duymazdık bu serinin. Sırf o kadar takip ettik diye hala takip ediyoruz yoksa balık adam arkıyla başlayan bozulma(kalite anlamında) wanoda 2 ye egghead de 4 e katladı...seri uzadıkça arka sokaklar dizisine döndü iyice boş ve tekrar eden lora hiç katkısı olmayan bölümler geliyor sürekli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık