Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farkı idrak etmen için açıklıyorum;

Biri antik meyve moduna girmiş, uyanış açmış, belki haki dahi basmış, diğeri ise karşısındakine karşı ne meyvesini açmış, ne haki basmış, ne de savunmak için ekstra bir şey göstermiş. Bu şartlar altına Warcury‘nin savunması > Kaidou’nun savunması denilemez. Warcury önce meyveyi, uyanışı, hakiyi, her şeyi kapayıp öyle yiyecek, o zaman kıyas edeceksin.
Bunu böyle mantık çerçevesinde açıklayamazsın. Bence o yumruğun etkisini bahsettiğin şeylerden bir tek haki savunması etkiler. Warcury hibrit modta değil. Normal canavar modunda. Kaido canavar modu ile normal modu arasında çok dayanıklılık farkı var mıdır emin olamıyorum. Yani kafalarına aldıkları saldırılarından normal haline %100 etki ediyorsa hibrit haline %90 etsin hadi.

Ancak haki savunması felan yaptıysa tamam derim. Diğer türlü saçma.

Bunu böyle mantık çerçevesinde açıklayamazsın. Bence o yumruğun etkisini bahsettiğin şeylerden bir tek haki savunması etkiler. Warcury hibrit modta değil. Normal canavar modunda. Kaido canavar modu ile normal modu arasında çok dayanıklılık farkı var mıdır emin olamıyorum. Yani kafalarına aldıkları saldırılarından normal haline %100 etki ediyorsa hibrit haline %90 etsin hadi.

Her canavar aynı mı? Warcury’nin domuzu devasa bir şey, muazzam bir dayanıklılık veriyor, artı uyanış açmış. Ayrıca iki mod arasında devasa bir fark var, nasıl emin olamıyorsun? Zoan meyvelerin temel özelliği dayanıklılık ve fiziksel güç vermeleri. Bkz; Normal Lucci ve uyanış açmış, hibrit mod Lucci arasında evrensel bir fark var.

Kaido bu yumruğu yediğinde manga karakteri olduğunu unuttu. Nerdeyse siteye gelip güç tartışmalarına girecekti powerscaling yapmaya başladı adam.

Herif aynı yumruğu yemiş. Bişey olmamasını geçtim luffy'nin canı yandı. Bu kadarı saçma ya.
Çok önemli mevzu değil. Savunması daha sert olabilir başka özel bir gücü olabilir. İlk defa tanıtılan karakterler hep abartılır mangada. İlla hakiden etkilenecekler

Meyvesi savunma anlamında iyiymiş Kaido'yu bu konuda geçebilir. Ejder formunun bir olayı yoktu zaten ne zaman o moda geçse hasar alıyordu.

Bu dayıda bir de yenilenme varsa savunması çok üst düzey oluyor. Hakisi de sağlam, herif baya güçlü çıktı.
Var zaten hepsinde, bunların yenilenmesi falan hep gizem. Muhtemelen gençlik ameliyatı yapılmış zamanında bunlara.

Hibrit haliyle Luffy kral hakiki şekilde denk gidiyordu.
Denk değildi, g5’ten sonra denk oldular. Zaten denk olsalardı Luffy g5 açmak durumunda kalmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık