Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda 3 hafta ramazanda ara verince şüphelenmiştim zaten imana mı geldi acaba diye,şimdi de sırf haram diye domuza el sürülmez cıs yanarsız temalı bölüm çizmiş,temassız hakiyi güçlü saldırıyı vs geçtik ne ile acıtıyor bu domuz haki kaplaması mı var kaidodan bile güçlü nedir saçmalamış ağır,eleman her şeyi lastiğe döndürüyor tanrı lastik olduğundan hasar almayan adamı kral hakili temassız ödemeli nfc hakili adamın eli acıyor bakalım illa bi açıklamasını yapar heralde ama sabo tanrılaştı iyice 5 gorosei ve im den ölü adamla kaçmayı başardı,wapol vivi zaten bahsetmeye gerek yok görüyorsunuz.

Görüntüde aslında temassız vurmuş gibi duruyor. Ama eli zonklamış. Bu temassızın olayı zaten içten vurmasıydı. Ya hakiyle savundu kendini Mercury ya da beyni sulandı Oda'nın.

Oda cidden sıçtı verdiği güçleri işlemekte.
Ben kral hakiyi kastediyordum. Law ve Oden'in "dokunmuyorlar bile" diyerek tepki verdikleri hakiyi kullandığını sanmıyorum burda.

Ben kral hakiyi kastediyordum. Law ve Oden'in "dokunmuyorlar bile" diyerek tepki verdikleri hakiyi kullandığını sanmıyorum burda.
Onu kullanmıyor da içten temassız vurma diye öğrendiği bir şey vardı. O kullanılmış gibi duruyor ama onun amacı zaten temassız içten hakiyi akıtmaktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık