Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizden 500 yıl ilerde zekaya sahip Vegapunk, öldüğünde yayınlanacak olan hayatının en önemli yayınını yapacağı aygıtı, sinyal iyi çeksin diye oturduğu apartmanın çatısına yere bırakıyor ne diyorsun abi bu konuya @Smoker
Bölümdeki spoilera bakmadım, dediğin gibi bir şey yapmıştır, serinin zeka küpü.

Luffy iyice rezilleştirildi , ikide bir enerjisi bitiyor yardımla ilerliyor . Bir karakteri nasıl 360 derece çevirip bu hale getirdi bu adam . Red rockun Kaidoya etkisi ile Warcuryi kıyaslayan olmuş , one piece de değişmez kural bir güç sadece ilk gösterildiği an etkilidir sonra ele ayağa düşer . Bu hep böyle oldu

Abi milleti arkalayip duruyor, bana da kılıç ver ben de herkesi sırtından bıçaklarım, ne Marklarla ne devlerle karşı karşıya mücadelesi yok adamın, arkalayip kesmiş hep. Sanjiyle karşılaşsın ona gore puanlarız.
Benim için birilerine zarar vermesi bile yeterli şu kılıcından dökülen kan bu seride çok nadir görülebilecek bir şey.

Öncelikle ingilizce metini okumadığımı , Raw resimlerine sadece baktığımı söyleyerek konuya giriş yapayım.

Redon : '' 3 hafta beklediğimize değecek bölüm'' .

Babam : '' Küfüre günah diyorlar , bazıları hakediyor '' .

Şimdi gelde babama hak verme. Evet sadece resimlere baktım fakat kayda değer bir gelişme göremedim. Tek beğendiğim kısım Luffy reisin G5 den çıktığı gibi yemek yiyip enerji depolaması ( g5 fena enerji tüketiyor bu kesin ) ve akabinde base halinde hakili saldırı yapması. Hakili ve g5 siz takılmasını seviyorum . Onun harici bölümde kayda değer birşey göremedim. İngilizce metinde de kayda değer birşey olduğunu düşünmüyorum. 4 hafta ara vermiş gibi bölüm çıkarmış kısacası. Teşekkürler oda sensei.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık