Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonraki bölüm kuş, dikkat kesildiği şeye doğru uçar, domuz bizimkilere doğru koşar, solucan ağzındaki evi ısırarak parçalar, luffy of ya bunlar niye hasar almıyor der. Örümcek ve at da bir sonraki bölüme kalacak şekilde bir hareket yapar. Satürne karşı Usopp sapan ile vaziyet alışı önemli yalnız onu not alalım.

Sonraki bölüm kuş, dikkat kesildiği şeye doğru uçar, domuz bizimkilere doğru koşar, solucan ağzındaki evi ısırarak parçalar, luffy of ya bunlar niye hasar almıyor der. Örümcek ve at da bir sonraki bölüme kalacak şekilde bir hareket yapar. Satürne karşı Usopp sapan ile vaziyet alışı önemli yalnız onu not alalım.
Usopp game changer karakter dressrosa da anlamaniz lazimdi bunu

Üstüne daha bölüm gelmeden Luffy'e ballı dedim diye bana sallıyordu Guernica üzerinden. Luffy'e havadan sihirli yemek geldi...

Ayrıca hakiman Luffy gelsin diyordu. Gebeş olmadan hakili bir yumruk salladı, Gorosei sallamadı bile. Güç olarak Nika'ya muhtaçmış Luffy.
G5 ile de zarar veremedi zaten bunlara.

Bu arada 5 dakikada enerjisi bitti yine formdan çıktı. Bana ballı Luffy diyon. Başka kimsede böyle bir dezavantaj yok.

Bu arada Zoro ölümden dönüyor Luffy enerjisini yeniliyor. @William cutting

Üstüne daha bölüm gelmeden Luffy'e ballı dedim diye bana sallıyordu Guernica üzerinden. Luffy'e havadan sihirli yemek geldi...

Ayrıca hakiman Luffy gelsin diyordu. Gebeş olmadan hakili bir yumruk salladı, Gorosei sallamadı bile. Güç olarak Nika'ya muhtaçmış Luffy.
Yanında çikolata gofret felan taşısa g5 in moruğa döndürme yan etkisini de kıracak yemek yedi normal haline döndü ne yaşlılık kaldı ne de yorgunluk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık