Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Mink kabilesi, balık adamlar, panodaki kozuki hanedanı bu üç ırkın ortak özelliği üçünde de yol poneglifleri var. balık adamlarda Poseidon panoda pluton var. son yol poneglifi elbaf'da olamaz çünkü shanksin bölgesinde elbaf haberi olurdu. yine dördüncü yol poneglifinin nerede olduğunu bilen kişiler buggy ile shanks. dördüncü yol pneglifi de kadim ırklardan birinde olması şart. bu tarz bir ırk king'in soyu olabilir. d 'lerin adası olabilir. ancak aklıma başka özel eski bir ırk gelmiyor. enel'in bahsettiği periler diyarı olabilir. aklıma gelen temelde olabilecek ırklar bunlar. ancak bu adayı bilenler buggy ile shanks. hee elbafta olabilir shanks 4 yol pneglifini de ele geçirmiştir. ancak okuyacak birisi lazımdır. şu an poneglifleri okuyabilen 3 kişi var. Nico robin. wano'daki oden'nin babası, vegapunk. luffy nico robinden dolayı avantajlı shanks ise diğer poneglifin yerini biliyor ya da hepsine sahip. en avantajsız durumdakiler buggy ile Karasakal. karasakal. dördüncü poneglif nerede bilmiyor. okuyabilecek kimsesi de yok. Pudinging'in göz olayından çok bir şey beklemiyorum. ellerindeki bilgilerle şu an için buggy ile Kabasakal bir şey yapamaz. Karasakal panodan habersizdir yani orada kadim dil okuyan biri olduğunu bilmiyordur. belki caribou'dan öğrenir o da şüpheli. şuan güncel yarışta shanks -luffy - buggy - karasakal şeklinde avantajlar sıralanabilir.
şuan one piece isteyip en şansı olmayan buggy. iki güçlü adamı var ama bir tane bile pone okuyacak adamı yok. karasakal bile şans eseri puding ile okuyabilir. shanks daha önce rogerla gitmişti mutlaka bunca sene bir yolunu bulmuştur. ama buggyye kader nasıl gülecek merakla bekliyorum. birinin elinden tutması gerek.

şuan one piece isteyip en şansı olmayan buggy. iki güçlü adamı var ama bir tane bile pone okuyacak adamı yok. karasakal bile şans eseri puding ile okuyabilir. shanks daha önce rogerla gitmişti mutlaka bunca sene bir yolunu bulmuştur. ama buggyye kader nasıl gülecek merakla bekliyorum. birinin elinden tutması gerek.
Buggy'deki bal çogu kimsede yok. Normal bir korsan iken görüntüde de olsa yonkou oldu. Mf'deki savaşta en önemli rolü o oynadi görüntülü salyangoz ile. Bir sekilde olaylarin içinde yer alicak diye düsünüyorum rafteli göremese dahi.

En güçsüz deniz east blue diyen mihawk gitti güçsüz bir east blue korsaninin adami oldu :)

Acaba Luffy'de Pentagram ile bir yerden başka bir yere ışınlanabilir mi? Mitolojik Zoan'ların uyanış yeteneklerinden olabilir mi acaba? Yoksa sadece Gorosei'nin yapabildiği bir şey mi?

Emin ol Buggy bu şansla One Piece'yi de bulur. Ohara da olan biteni görmek için gemilerini kıyıya çeker dolaşmaya başlarlar. Bir anda özel bir bölmede saklanarak kurtulan Clover'in sağ kolu bir anda hikâyeye dahil olur. Dünya Hükümeti'ne kızgındır bu yüzden Buggy'ye yardım etmeyi teklif eder ve One Piece'yi bulup Dünya Hükümeti'ni alaşağı ederler. Bak iki dakikada Buggy'ye de poneglif okuyabilen birini bulduk.

Karasakal mucize bekliyor big mom gibi. Ancak buggy hem tüm ponegliflerin yerini biliyor hem de şans faktörünü hiçe saysak bile okuyabilecek kişileri wanoyu vs bilem birisi. Karasakal daha çok bu işi kurnazlıkla çözmeye çalışıyor. Hafî diyelim üçüncü gözü açtı bu sefer 4 poneglif için arama yapması lazım. Daha korsan kral olacak hükümeti devirecek imu ile dövüşecek gerçek hayalini uygulamaya çalışacak. Korsan kral olması 1500 bölüm sürse 2100 bölümde falan seriyi biter

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık