Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1110 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gandi’nin zoan formu havalı falan değil bu arada spoilerı verenler kendi kötü zevklerini kabul görüyormuş gibi yazıyor.

Lucci, Nika'nın yanında Sento'yu indirmişti.

Keşke Zoro'nun yanında da Jimbei'yi indirseydi, adadaki goroseilerin varlığından dikkati dağılmıştı derdik, Luffy fanlarının uydurduğu bahaneler gibi xD

Kullansa ne olacak sanki yav, verdikleri örneklerden 10larca var diyoruz anlamıyorlar.

Kral hakinin kesin var denmesi için siyah yıldırım lazım kılıçta yada kolda vesaire. Yoksa yoktur varsa vardır o kadar.
Umutlarımın katili Red yıktın hayallerimi alpanın dediğine göre Karasakal da bi ihtimal olabilirdi ama sen o ihtimalleri de yıktın.

Sevgili kardeşler artık her bölüm sidik yarıştırmasanız, ısrarla birbirinize Luffy'yi Zoro'yu kanıtlamaya çalışmasanız olmaz mı :artiz:

Gerçekten bölüm yorumlarından çok sizlerin bu anlamsız, manasız tartışması okunuyor

Hayır istisnasız hiçbir bölüm birbirinizi de ikna edebilmiş değilsiniz, neyin hesaplaşması bu daha kaç bölüm sürecek birbirinize laf anlatamamanız:artiz:

Lütfen arkadaşlar yorumlarda birbirini gömenleri değil, bölümü yorumlayanları okuyalım:(

Kaido ve katakuri kadar karizma tanitilan karakter yok gibi ki satürn'ü görünce digerlerininde çok cafcafli olmamasi normal. Önemli olan güçleri. Bireysel özellikleri hariç satürn gibi direk yenilenme, hasar almama, hareketsiz birakma vb. özellikler hepsinde olabilir. Meyveyi çözmenin yolunu bulmalilar. Devler solucani parçalasa dahi direk yenilenicektir.

Vegapunk'in mesaj olayi bitmeden adadan gideceklerini düsünmüyorum. Belki yolunu bulurlar yarida kesilebilir ama ekstra bilgiler duymak ihtimali yüksek. Engel olamazlarsa oda ne varsa söyleticektir.

Haki kimden çıkıyor kraldan mı hasardan mı ? Lucci ve Kaido hasar aldıktan sonra aldıkları hasardan haki fışkırıyor atılan görsellerde. Kendi hakileri mi o ?

Alpa'ya katıldığım noktalar da var iddiasını sunarken attığı panellere katılmadığım noktalar da var. Luffy'de var mı dedin diye attım ben. Dalga falan geçtim ama Zoro'nun Lucci'yi yeneceğini de görüldükleri son bölümde söyledim ve bunun Lucci seviyesinde birine Zoro tarafından kral hakisiz yapılma ihtimali bence " 0 ".
Şu saçma tartışmayı 50 kere bitirmek istedim ama hep aynı şeyleri atıp bunlar sanki bir kanıtmış gibi sunuluyor.

Kanıt olarak gösteridiğin yada Hasan'ın gösterdiği şeyler daha önce olmayan şeyler değil. Bunların örnekleri var ama kral haki değiller.

Zoro tarafından kral hakisiz yapılma ihtimali sence sıfırsa işte Hasan gibi kral haki emaresi ararsın daha önce buna benzer olan ama kral haki olmayan şeyleri de görmezden gelirsin.

Kral haki silahtan yada koldan çıkan yıldırımlarla gösterilir burada gösterilmemiş mevzu basit.

Edit: Gösterilmişse de kral hakidir bu arada. Bölüm çıkınca bakarız.

Lucci, Nika'nın yanında Sento'yu indirmişti.

Keşke Zoro'nun yanında da Jimbei'yi indirseydi, adadaki goroseilerin varlığından dikkati dağılmıştı derdik, Luffy fanlarının uydurduğu bahaneler gibi xD

Kullansa ne olacak sanki yav, verdikleri örneklerden 10larca var diyoruz anlamıyorlar.

Kral hakinin kesin var denmesi için siyah yıldırım lazım kılıçta yada kolda vesaire. Yoksa yoktur varsa vardır o kadar.
Kullansa da önemi yok zaten. Sıkıntı Alpa'nın kendi ajandasından ötürü, kesin olmayan şey üzerinden Luffy övmek istemesi, bir de inkar etmeyin diyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık