Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1110 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kel samurayın Zoro’nun rakibi olacağı nereden belli ama, ana aksiyona karışmadan gidip robotlardan exp kasmış.

Öyle bir şey yok ki açıklama yapalım.

Senin gösterebileceğin tek bir panel var orada da sadece bir kılıçta ufak bir haki taşması var. Haki yıldırımı falan da hak getire. Kendi kendine uyduruyorsun işte arkadaş yok öyle bir şey olsa zaten adam belli eder olduğunu mesela bu bölüm bak varsa nasıl belli edecek.

Duman olayını da bırak artık kral haki ile alakalı değil o @William cutting atmış işte duman var haki yok.
Ben gösterdim sahneleri sen sadece görmüyon herhalde.

Dorry ve Broggy Kadim kafası kesiyor, Garp bey kutsalların getir götürünü yaparken trip atıyor diye büyük adam ilan ediliyordu @RedTeroR
Yapabiliyor diye büyük adam ilan ediliyordu hani becerebiliyor diye yani o kadar beklenti düşük.

Zaten 3/1 BB tayfası paketleyip dolaba attı bunu olayı bitti fazla gündeme getirme xD

Ben gösterdim sahneleri sen sadece görmüyon herhalde.
Gösterdiğin hiçbir şey yok o dediğin taşırmadan çok daha fazlasını Zoro, Killer'i kestiğinde çıkardı. Ama neyse sen kendi ajandan için uğraşacaksın.

Taraflı yorum yapıyor diyebilirsin bana ama tamamen tarafsızım kullansa kullandı derim hiç sorun değil çünkü kullanması.

Kafa kesildikten sonra da yaşamaya devam ederlerse, bu Gorosei'lerin hasar yememe olayının gerçek vücut üzerinden ilerleyeceğini düşünüyorum Perona tarzı.

Wano'da büyü işine girdi az biraz burada seriye komple dahil edebilir bu teleport,hasar yememe işi yediği meyveyle alakalı durmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık