Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1110 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manga işinin potansiyel geliri kontrollerini kaybettirdi herhalde japonlara. Bu serilerin dünya genelinde bu kadar yayılmasının sebebi bu korsan yayınlar.

Bu işten vazgeçmeleri gerek spoilercileri avlamalarında problem yok ama bölüm yayınları engellenirse kendi topuklarına sıkmış olurlar.

Bölüm çıkmış.
@Alpamis bak bakalım kral hakin var mı.
Zoro kediciği kesiyor iki sayfa sonra aynı yeri tekrar gösteriyor. Bunun anlamı nedir ?
Keltoş ihtiyarın hızını anlatmak için mi böyle yaptı acaba ? Zoro daha kılıçlarını kınına koymadı, keltoş pacifistaları kese kese ilerliyor.

Oda çok kral adam gerçekten takdir ediyorum kendisini. Silüet çizmekten vazgeçmemiş aynı bölümde hem silüet çizmiş hem ihtiyarların formlarını göstermiş.

Son düzenleme:
Zoro kediciği kesiyor iki sayfa sonra aynı yeri tekrar gösteriyor. Bunun anlamı nedir ?
Keltoş ihtiyarın hızını anlatmak için mi böyle yaptı acaba ? Zoro daha kılıçlarını kınına koymadı, keltoş pacifistaları kese kese ilerliyor.

Oda çok kral adam gerçekten takdir ediyorum kendisini. Silüet çizmekten vazgeçmemiş aynı bölümde hem silüet çizmiş hem ihtiyarların formlarını göstermiş.
Son sayfada adada olan genel bir tabloyu göstermiş. Onu eş zamanla düşün.

Gandi'nin kesiş normal değil ya. Kesilen yer hala yerinde duruyor havayı da kesiyor gibi.5li çete geldi hasır şapkalar nasıl çıkacak buradan ? Adamlar istediği yere ışınlanıyor güçlerine bakıyoruz rahatça havada ilerleyen beygir kartal kılıklı kuş yer altı desek solucan falan. Devlerin ne gücü varda bunları tutacak ya da tutsun. Şuan ki güç ortalaması mf ve wano-çatı savaşının kat be kat üstünde. Yancıları saymadım bile 5+nika. Şurada seri biter yahu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık