Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1110 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Stella ölünce bunların da ölmesi gerekmiyor muydu? Sonuçta meyvesi sayesinde kendini böldü diye hatırlıyorum
Nasıl bölündüklerini hatırlamıyorum da Vega ölmemiş olabilir. Öldüyse de benzer örnekleri var. Toki'de ölmüştü, Kinemonlar geçmişe dönmedi. Mom öldü diye biliniyor, Zeus'u görüyoruz gibi gibi. Açıklanamayan bir mevzu ./

Nusjuro fena güçlü çıktı. Herif adadaki Pacifista'ların yarısını etkisiz hâle getirdi.

Zoro'ya ciddi bir rakip çıktı. Elinde de en üstün 12 kılıcın da en üstünü olan Shodai Kitetsu var.

İster misiniz Shodai Kitetsu element kılıcı olsun? Buz, ateş, yıldırım, hava.

Zorocuların ağzı sulanmaya başladı bile.

Serinin ciddiyeti bu denli azalmasaydı bu bölümlere coşabilirdik en azından. En tepe gördüğümüz adamların yıllar yıllar sonra isimlerini ve güçlerini gördük. Şu sahne bir gram bile geçmedi. Ayrıca şu g5 öyle bir tipleme ki karşılarına dikilmiş, dikilmemiş hiç umrumda olmuyor. Luffy'nin amirallerin karşısına dikildiği sahneye bak. Supernovalar vs Kaido - Big Mom'da söylenir. İlk çatıya çıktıkları sahne mesela. Bir de bu sahneye bakıyorsun. Ana karakterin ciddiyeti o kadar azaldı ki hiç ciddiye alamıyorum şu sahneyi mesela.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık