Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Luffy ve diğer hasır şapkaların şanssız ya da torpilsiz gittiğini iddia etmiyorum.Bu onların hikayesi ve bir şonen bunlar çok normal.
Berserk gibi istisnalar dışında hep böyle olmuştur.Ana karakter ve arkadaşlarının çizgisinde gider hikaye.
Günün sonunda Karasakal da Luffy’e yem edilmek için şişiriliyor, besi hayvanı gibi yediriyor Oda kurbanda Luffy için kesecek. Ama diğer serilerde başka karakterler de ana karakter kadar öne çıkma şansını bulabiliyor. En yakın örneği Sasuke var misal.

Saçma sapan yorumlar görüyorum, gördükçe üzülüyorum. Bizim forum nasıl bu hallere düştü, gerçekten şok edici.

Burada "Nika, Beş Kadim'in hepsini teke tek dövüşte alabilir mi" muhabbeti yapılıyor. Asıl konuşmanız gereken konu "nasıl alır, imkansız" değil, "nasıl alamaz, saçmalık" olmalı.
Dövüşü bir görmemiz lazım, enerji tükenmesi durumu var, senaryo nasıl gelişecek önemli ama rakip bir tehdit hissettirmiyor asıl üzücü kısım bu. Artık tehdit ve endişe verecek bir şey kalmamış gibi.

Ace'yi hükümete teslim etmesi sonucu yaşanacaklar çok tahmin edilemez bir durum muydu? Ace'nin idam edileceği veya WB'nin bu duruma müdahale etmeye çalışacağını öngörememiş mi Teach
Ace'in idamının nasıl yapılacağı belli değil.Teach'in amacı Shichibukai olmaktı ve bu sayede oldu.ID'ye girip tayfasına güçlü adamlar almak istiyordu.Bunu da Luffy'nin çıkardığı isyan sayesinde başarabildi.
Çünkü o isyan çıkmasa Magellan Shiryu'yu salmayacaktı ve Teach ve tayfası kurtulamazdı.O karışıklık sayesinde Teach ID'ye girdi güçlü adamları aldı ve çıktı.

var bir hayalim... luffy karşısında kazanamayacaklarını anlayan 5 kadim el ele tutuşup i-mu-sa-ma imu sama imu sama diyerek kendilerine yardım etmesi için imu'yu çağırıyor ve imu geliyor bu sefer de luffy ile vs atmak için.

Oden'in durumu ile Ace'nin durumunu aynı değerlendiriyorsan bu konuyu daha fazla meşgul etmeye gerek yok
Teach MF savaşının olacağı sıra ID'yi hedefliyor. Luffy öncesinde ID'de karışıklık çıkarmasa ID'de ölüp gidecek. Sen bana WB'nin meyveyi o şekilde almayı planladı diyorsun. Evet meşgul olmayalım bence de.

Günün sonunda Karasakal da Luffy’e yem edilmek için şişiriliyor, besi hayvanı gibi yediriyor Oda kurbanda Luffy için kesecek. Ama diğer serilerde başka karakterler de ana karakter kadar öne çıkma şansını bulabiliyor. En yakın örneği Sasuke var misal.
Emekleriyle tırnaklarıyla kazıyarak yükselen Garp'a selam olsun... Çok büyük adam çok...

Lucci'ye haksızlık mı edildi acaba diye düşündürüdü bu bölüm. Kizaru tüm cabasına ve meyve'ye rağmen yaptığı hiçbir saldırı luffy'ye ulaşmıyor ve cizik dahi atmayı başaramıyıp pankek muamelesi görüyosa bence Lucci'nin hakkını yemişiz. :D

Düşünsenize redon spoiler veriyor: hiçbir şey olmasa bile kesin bir şey oldu diyor. Pwe de gelmiş diyor ki Aga Fena bir savaş dönüyor

Zoro öyle bir çar ki ,epik ötesi bir şey yapmadığı zamanlar eksi yiyor :hhh:.adam sağ kol seviyesi ile kapışıyor işte daha ne istiyorsunuz, üstüne düşeni yapıyor gayet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık