Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109 Spoiler Metin Ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
From: secretsauce2024

- New mini-story in Wanokuni, where we see Onigashima sinking into the sea like the Titanic.
- The chapter begins with Vegapunk's prerecorded message to the world. Vegapunk tells people they have a few minutes to prepare their Den Den Mushi video to view the message.
- We see people from all over the world preparing to see the message, among them Morgans, Vivi or Wapol.
- The Gorosei wonders where the message is being broadcast from.
- At Egghead, Kizaru attacks Luffy in multiple ways but Luffy dodges them.
-Luffy wonders why Saturn doesn't take damage from his attacks. He then crushes Saturn and Kizaru like pancakes and throws them away.
- Saturn still takes no damage and returns to fight Luffy.
- In the end, it seems that Saturn summons the rest of the Gorousei.
- Next week there is rest.

Son düzenleme:
- Onigashima'nın denizde batmaya başladığını gördüğümüz yeni bir kapak hikayesi başlıyormuş.
- Bölümün başında Vegapunk insanlara mesajını görüntülemek için telesalyangozlarını hazırlamalarını söylemiş.
- Bu sırada Morgans, Vivi ve Wapol gibi tüm dünyadan çeşitli insanların mesajı dinlemeye hazırlanıyormuş.
- Beş Kadim mesajın nereden yayınlandığını düşünüyormuş.
- Çokbilmiş Adası'nda Kizaru Luffy'e çeşitli şekillerde saldırmış ama Luffy savuşturmuş.
- Luffy Saturn'ün neden hasar almadığını düşünüyormuş. Sonrasında da Saturn ve Kizaru'yu yumurta tokuşturur gibi birbirine tokuşturup fırlatmış.
- Saturn yine hasar almamış ve savaşmaya devam etmiş.
- Bölümün sonunda Saturn diğer Kadimler'i adaya çağırmış (Naruto'daki (Kuchiyose no Jutsu gibi).
- Haftaya ara var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bölüm 1109: Engel

- Yeni kapak hikayesi başlıyor. Onigashima'nın denize battığını görüyoruz.

- Yeni bölüm, son bölümün kaldığı yerden devam ediyor. Vegapunk mesajını ölme ihtimaline karşılık geçmişte oluşturmuş. Mesaj oluşturulurken Shaka ve diğer "Uydular" da yanında görülüyormuş.

- Vegapunk'ın mesajı Denizciler'e ait telesalyangozlardan da duyuluyormuş ve mesajın yayını engellenemiyormuş.

- Shaka dünyadaki insanların ekranlarını hazırlamaları için zamana ihtiyaçları olduğunu söylemiş. Vegapunk da bu yüzden herkesin ekranlarını hazırlamaları için on dakika bekleyeceğini belirtmiş.

- Usopp ve Nami'nin grubu, Vegapunk'ın ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışıyormuş (Jinbe, Zoro ve Brook'tan haber yok).

- Luffy halen Saturn'ün kafasını tutuyormuş.

- Beş Kadim'in diğer dört üyesi halen Mary Geoise'taymış ve Saturn'le konuşuyorlarmış. Bu konuşma telepati benzeri bir yetenek aracılığıyla gerçekleşiyormuş.

Beş Kadim: Vegapunk gerçekten de öldü mü?
Saturn: Öyle olduğunu sanıyorum... Kizaru'nun onu öldürdüğünü gördüm.
Beş Kadim: O halde onun ölümü mesaj yayınını tetiklemiş olmalı... Muhtemelen sinyalin ana kaynağı Çokbilmiş'in Labo-Katmanı'nda bulunuyor.

- Dünyanın dört bir yanındaki insanların tepkilerini ve Vegapunk'ın mesajını izlemek için ekranlarını hazırladıklarını görüyormuşuz.

- Dressrosa'da Rebecca, Leo, Kyros ve diğerleri ekranları hazırlıyormuş.

Leo: Bu adam Luffyland'ın esir tuttuğu doktor mu?
Rebecca: Lucy'nin kötü biri gibi gösterildiği haberlere itibar etme, Leo!

- Yeldeğirmeni Köyü'nün muhtarı Woop Slap köylerinde projektör olmadığını ve bu yüzden mesajı sadece dinleyebileceklerini söylemiş.

- Mesajdan dolayı Dünya Ekonomi Gazetesi'nin merkezinde bulunan Vivi'nin Luffy'nin yeri konusunda kafası karışmış. Morgans bu mesajın daha önceden kaydedilmiş olduğunu söylemiş (Wapol de onlarla birlikteymiş).

- Su 7'de gece vaktiymiş. Iceburg uykusundan uyanarak dahi sekreteri Alice'ten Vegapunk'ın mesajını dinleyebilmeleri için ekranları hazırlamasını istemiş.

Alice: Şehrin her yerinde ekranları hazırladım, başkan Iceburg.

- Kamabakka Kraliçeliği'ne geçiyormuşuz. Ivankov, Vegapunk'ın yeni kafasını görünce şaşırıyormuş. Dragon, Shaka'nın kendisine ölmek üzere olduğunu söylediğini düşünüyormuş.

- Farklı adalardaki farklı kişilerin tepkilerini de görüyomuşuz.

- Sahne tekrardan Çokbilmiş Adası'na dönüyormuş. Luffy, Saturn'ün neden hasar almadığını düşünüyormuş, bu yüzden de farklı bir taktik denemeye karar vermiş.

- Kizaru gözlerinden lazer atmış, fakat Luffy savuşturmuş.

- Luffy devasa elleriyle çok güçlü bir saldırı yaparak Kizaru ve Saturn'ü tokatlamış. Saldırının adı Lastik Şafak Zili'ymiş. Saldırıdan sonra Kizaru ve Saturn kağıt gibi dümdüz olmuş ve kafalarında yıldızlar uçuşmaya başlamış.

- Luffy, Kizaru ve Saturn'ü ellerine alarak ezmiş sonra da denize fırlatmış.

- Kizaru bir savaş gemisine çarpmış. Geminin güvertesine nefes nefese yatıyormuş.

- Saturn bacaklarını pervane gibi çevirerek adaya geri uçmuş sonra da bacaklarıyla Luffy'ye saldırmış.

- Luffy saldırıyı savuşturmuş ve Saturn hasar almadığı için sinirlenmiş.

Luffy: Bu da ne böyle!? Yaptığım onca şeyden sonra nasıl oluyor da hiç hasar almıyor?

- Beş Kadim'in diğer dört üyesi yeniden Saturn'le iletişime geçmiş.

Beş Kadim: Saturn, zaman kalmadı! Vegapunk'ın konuşmasına izin veremeyiz!
Saturn: Biliyorum, o yüzden sizleri de çağıracağım!!

- Çokbilmiş Adası'nda kara şimşekler çakmaya başlamış. Savaş gemilerindeki Denizci askerleri gördükleri karşısında şok olmuş.

- Saturn yere dokunmuş ve yerde dört tane devasa büyülü çember oluşmuş. Büyülü çemberlerden kara alevler çıkmaya başlamış.

- Luffy çok şaşırdığı için gözleri yuvalarından çıkmış.

Luffy: Bunlar da ne böyle!?

- Sanji (halen Vegapunk'ı taşıyormuş) şaşkın bir ifadeyle Luffy'nin dövüştüğü yerdeki kara alevlere bakmış.

Sanji: Bunlar... Örümcek adam ortaya çıktığında da vardı!!

Editör Notu: "Gezegenler" toplanıyor!!

Haftaya bölüm yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık