Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109: Sonlandırma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 97 56.4%
  • Orta

Kullanılan: 44 25.6%
  • Kötü

Kullanılan: 31 18.0%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Goroseinin tamamı sahaya iniyor
Amiral aksiyonda
Vegapunklar var
Luffy vs atıyor
Kayıp yüz yıla dair bişeyler öğrenme ihtimalimiz var bundan 5 yıl önce böyle bir bölüm olacak ve kimse beğenmeyecek deseler kimse inanmazdı ama seriyi öyle bir hale getirdiği insanın inanası gelmiyor midem bulanıyor ya

Luffyde o kadar beyin yok.
Luffy babasini sormamıs bir karakter mesajin önemini anlayacak da iletilsin diye 1 saat savaşacak yok daha neler hahahaha.

Babasinin yaninda 2 sene geçirmiş kadina birşey sormadı, tayfaya haki vs birşey sorup anlatmadi.

Öyle birşeyin hayalini bile kurmuyorum
Yahu zaten bu olay tam bir fiyasko. Tayfanın kardeşim sen 2 sene neredeydin ne yaptın diye birbirine sormaması böyle bir muhabbet çizmemesi tamamen saçmalık. 2 senelik yoklukta bile geri dönünce hala kimin ne yaptığını bilmeyen var :D

O kadar boş şeyler çizdi geldi bunu çizmedi. Harbiden de babasını Sabo'yu vs insan bi anlatır. Babasını sorar filan yani...

Bu adamın yaptığı saldırılarda rakibi lastiğe kauçuğa çevirmesi sonrası hasar olayının düşmesi tam bir fiyasko. O çan olayınca resmen patlamaları gerekiyordu. Demek eskiden vurduğu axe saldırıları şimdi işe yaramayacak.

Satürn ölmesi için lastiğe dönüştürmeden ezmesi lazım yani...

Yav ben aynı yerde bir iki sene çalışınca hep aynı şeyi yapıyorum diye sıkılıyorum. Adam 20 yıldır aynı sıralamayla manga çıkarıyor sıkılmıyor. Gene geri sayım başlayacak. Diğer tüm arclardan tek farkı bu sefer adada hiç mazlum sivil yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık