Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom'un öldüğünü sanmıyorum. Elbaf'ın bossu olursa şaşırmayın. Belki o magma tabakasında ruh meyvesinin gücüyle Kaido'nun ruhunu almış ve hayatta kalmış olabilir. Big Mom ile ilgili bir gizem var. O gizemin ne olduğunu açıklamadılar. Nasıl ruh meyvesini kazandı, arkadaşlarına ve Carmel Ana'ya ne oldu? Bu durduk yere anlatılacak bir hikâye değil. Bence Big Mom henüz ölmedi ve Kaido'nun ruh gücüyle birlikte bayağı sağlam bir güce ulaşmış olarak karşımıza çıkabilir.
Şu saatten sonra Bigmom'dan boss olmaz.

Big Mom'un öldüğünü sanmıyorum. Elbaf'ın bossu olursa şaşırmayın. Belki o magma tabakasında ruh meyvesinin gücüyle Kaido'nun ruhunu almış ve hayatta kalmış olabilir. Big Mom ile ilgili bir gizem var. O gizemin ne olduğunu açıklamadılar. Nasıl ruh meyvesini kazandı, arkadaşlarına ve Carmel Ana'ya ne oldu? Bu durduk yere anlatılacak bir hikâye değil. Bence Big Mom henüz ölmedi ve Kaido'nun ruh gücüyle birlikte bayağı sağlam bir güce ulaşmış olarak karşımıza çıkabilir.
Eichiro Oda yıllardır One Piece'in final arc'ının yazılı olduğunu söylüyordu. Eminim finali yazdığı yıllarda henüz Kaido ve Bigmom'ı yaratmamıştı. Final arcına dikkat edersen seri başındaki karaterler dahil oldu. O sebeple ölmemiş bile olsalar artık seride işleri bitti.

Antik hurda hareket etmiş, bir şeyler yapmış, yıkmış ortalığı tamam anladık! Her spoiler sağlayıcı robot veya teneke paylaşımı yapıyor. Ben olsam, hemen yayınlardım spoiler falan filan yabancılar bu gösterip elletmeme olayını çok iyi biliyor ha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık