Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caribou kesin nikanın meyvesi ile ilgili bilgi verip karasakalı üstüne salacaktır ya da Oda efendinin bize saklanan ama ne hikmetse caribonun öğrendiği bilgiyi verecektir :gamyon: Belli diğer ponelerin bilgisini götürür

Ray, karasakala yenemezdim demiyor yenemeyebilirdim diyor.

Lucci de Kizaru gelince herkesi yeneceğini düşünüyordu ama sonuç ortada o kadar büyük bir fark gösterip Lucci'yi tamamen sindirse tekrar taraf değiştirmezdi zaten.

Kalkması mühim değil diye bir olay da yok bu arada adam yatmıyor çünkü. Dediğim gibi ilk g3'ü de yediğinde vuruşun etkisiyle bilincimi kaybediyorum diyordu ama anında toparlıyor aradan dakikalar saatler geçmiyor.

Bu arada Nika, Lucci'yi dövemez demiyorum döver tabiki.
Yenilginin kabul edilmesi benim için yeterli. İnanılmaz güç demesi de Lucci'nin kabullenişi. Oradan artık daha bir şey yapamayacağını bilir. Ray, yaşına verip kazanma şansım yok demiş. O da kabul etmiş yenilgiyi.

[/QUOTE]
Yenilginin kabul edilmesi benim için yeterli. İnanılmaz güç demesi de Lucci'nin kabullenişi. Oradan artık daha bir şey yapamayacağını bilir. Ray, yaşına verip kazanma şansım yok demiş. O da kabul etmiş yenilgiyi.
Orijinal çeviride kazanamayabilirdim diyordu yanlış değilsem

Forumda Lucci vs Luffy tartışılırken gelen bölüm gümletti. Bu arada vegapunk'tan tüm dünyaya kayıp yüzyıl yayını görsek güzel kaos olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık