Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gayet güzel bir şekilde yeni istese de tek de atar. Sadece hikaye gereği diğer bölüm ayıldı odanın kaleminden çıkanları okuyoruz nasıl isterse öyle çiziyor adam boş yere de tartışıyoruz kısaca. Normal güç kıstası belli bir seviyesi olsa çok daha doğru şekilde yorum yapılır kıstas yapılır.
Ben seride ne görüyorsam ona göre yorum yapıyorum istediği gibi çizer yazar gayyete kolay olmamış pili biten nika luffye dönüşüyor diğeri dik duruşla karşımıza çıkıyor aynı bölüm içinde.

Ben seride ne görüyorsam ona göre yorum yapıyorum istediği gibi çizer yazar gayyete kolay olmamış pili biten nika luffye dönüşüyor diğeri dik duruşla karşımıza çıkıyor aynı bölüm içinde.
O da istese luffy’nin pili bitmez kaido gibi takılır ama istemiyor yoksa gelene geçeni yenip gider. Luffy bi gün kısıtlanmazsa yorumları hatırlatırım.

O da istese luffy’nin pili bitmez kaido gibi takılır ama istemiyor yoksa gelene geçeni yenip gider. Luffy bi gün kısıtlanmazsa yorumları hatırlatırım.
Bu onun ilerdeki haline bakar ben şu an ki halini diyorum sen pup almış zamanında ki halini diyorsun ona bakarsak o zaman Zoro filan da baya güçlü olucak o kistasa hiç girmeylim hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık