Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalbini pompalayabiliyor Luffy biliyorsun di mi? Alakasız değil. Ki G5'e girerken de kalbinin atmasıyla giriyor. Davul sesleri onunla alakalı. Bahane bulma.

Bu arada Luffy'nin öldüğü atağın yarısı kadarını bile ölmesi lazım CP0 ajanının. Ama ölmedi. Kim torpilli? Ölen Luffy mi? Herkes öldü diye düşünüyordu bu arada. Oda açıklama yapınca ortaya çıktı. Evet aklın yolu bir çünkü. Ama yaşıyormuş.
Luffy yapmıyor ki bunu hatta farkında bile değil ne olduğunun, meyvenin bilinci yapıyor.

Luffy yapmıyor ki bunu hatta farkında bile değil ne olduğunun, meyvenin bilinci yapıyor.
Evet olabilir bu nokta mı torpil oluyor tam olarak? Kinemon belden aşağı kesildi hayatta kaldı ona bu kadar torpil denildiğini hatırlamıyorum. CP0 ajanının herkes öldüğünü düşünüyordu meğer fotoğraf çekecek kadar canlıymış. Zoro'nun başında Azrail gördük. Zaten ölümün kenarındayken iksirle iyileştirildi. O iksirin etkisi geçtikten sonra 2 kat acı çekecekti.

Evet olabilir bu nokta mı torpil oluyor tam olarak? Kinemon belden aşağı kesildi hayatta kaldı ona bu kadar torpil denildiğini hatırlamıyorum. CP0 ajanının herkes öldüğünü düşünüyordu meğer fotoğraf çekecek kadar canlıymış. Zoro'nun başında Azrail gördük. Zaten ölümün kenarındayken iksirle iyileştirildi. O iksirin etkisi geçtikten sonra 2 kat acı çekecekti.
Tartışmaya girmek için demedim seninle tartışacak kadar zinde hissetmiyorum Luffy pompalıyor dedin ben de hayır pompalayan o değil dedim o kadar.

Bu yorumlarına hiç ama hiç katılmıyorum…Amiraller emek falan değil.Her karakter kadar torpilli.

Akainu:
Serinin en yüksek hasara sahip magma meyvesine sahip.

Kizaru: Serinin en hızlı ve güçlü meyvelerinden birine sahip.Ayrıca atak gücü de oldukça yüksek.

Fujitora: Gökten göktaşı indiriyor.Hasarı oldukça yüksek bir meyve.Yer çekimini etkiliyor.Aynı zamanda bu yer çekimi yatay şekilde de etkili.

Ryokugyu: Ağaç logiasına sahip.Logia olması bile çok büyük bir avantaj değil mi?Ayrıca hasarı da yüksek bir meyve.Quenn ve King’e tek attı neredeyse.
İyi de bu adamlar zaten bu kadar güçlü oldukları için Amiraller :)

Kinemonun olayı Tom ve Jerry de bile gerçekleşmiyor o sahne tamamiyle çöp leş bir olay kaidonun sopasıyla suyu çıkana kadar ezilip sonra normale dönmesi de öyle o sahneleri çizerken oda ya beyniyle düşünmüyordu ya da sarhoştu.

Birçok kişi Kizaru'nun meyvesini uyandırmasını bekliyor yeni bölümde ama ben beklemiyorum açıkçası.
Hatta Amirallerin hiçbirinin meyvesini uyandırmasını beklemiyorum.

Meyve uyanışı ruhunla meyvenin aynı frekansta olması gibi bir şey denilmişti.
Yani eğer sen kullandığın meyve ile uyumlu bir kişiliğe/iradeye sahip değilsen meyveyi uyandıramıyorsun.

Luffy eğlenceli, komik biri. Meyvesi de Nika, şaklaban meyvesi. Yani uyum var, uyandırdı.

Ama amirallere baktığımızda

Kizaru çok yavaş konuşan, yavaş iş yapan kısacası yavaş biri ama meyvesi en hızlı meyve.
Akainu çok soğuk karakterli biri ama meyvesi magma, en sıcak meyve.
Aokiji sıcak biri ama meyvesi soğuk.

Yani uyumsuzluk var ve bu yüzden ben meyvelerini uyandırabileceklerini düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık