Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun bir aradan sonra gerçekten dolu bir bölüm geliyor , jinbe hâlâ paytak paytak zoroyu arıyor ,inş lucci jinbeyi öldürür amin ,imu-sama duamı kabul et

Gidiyor bunlar, görev tamam deyip. Ne görevi yaptılar ki? Dönmezler bence daha.
Tahminimce, Luffi'nin gücünün geri kazanmasını sağlamak için ona yemek makinesini ışınlamış olabilirler. Amaçlarından biri, Luffy'i, yıpranıp da Satürn'ün karşısına çıkmışsa, onun gücüne yeniden kavuşmasını sağlamak.
Ya da Robin'i ışınlayıp kaçırmak.(Robin'i belki de önceden ışınlamıştır)
Ya da Garp'ı teslim etmek Luffy'e veya onun hakkında sadece kısa bir bilgi vermek, bu sayede Luffy Karasakala kendi isteğiyle gelecektir.
Ya da... Yahu ne çok sebep olabilirmiş. Yazmaktan usandım😨

Tahminimce, Luffi'nin gücünün geri kazanmasını sağlamak için ona yemek makinesini ışınlamış olabilirler. Amaçlarından biri, Luffy'i, yıpranıp da Satürn'ün karşısına çıkmışsa, onun gücüne yeniden kavuşmasını sağlamak.
Ya da Robin'i ışınlayıp kaçırmak.(Robin'i belki de önceden ışınlamıştır)
Ya da Garp'ı teslim etmek Luffy'e veya onun hakkında sadece kısa bir bilgi vermek, bu sayede Luffy Karasakala kendi isteğiyle gelecektir.
Ya da... Yahu ne çok sebep olabilirmiş. Yazmaktan usandım😨
Zaten Luffy’nin yanına yemekleri ışınlayan bence Van Augur ama sebebini merak ettim. Işınlanma olmadan birinin yemek getirmesi her türlü farkedilirdi, hatta yapan Kizaru ise uyanışla ışınlanma yapmıştır diye yazmıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık