Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boksla ilgilineiyormusun meraktantan mı takip ediyorsun tam bilmediğimden şöyle bir bilgi geçeyim. O dediğin iki vuruş özellikle boksta kulağa yapılan net darbe %80-90 oranında maçı nakavtla bitirir. Hareket edemez hale geldi kizaru sonuçta şöyle düşün. Sana bi zehir verildi bilincin yerinde olsa bile vucudunu hareket ettiremiyorasun. Önce yavaş yavaş hareket ettirmeye başlar ayaga kalkarsın sonrasında %100 kontrolr kavuşman etkinin tam geçmesiylr olur o da zaman alır. Oyunlarda ki stamina gerçek hayattaki enerji yada kondisyon gibi düşün sürekşi azalan birşey ki kizaruda şuan bana göre kondisyonu sıfıra düştüğü için bi süre hareket edemedi sonra ayağa kalktı ama kalktığında konisyonu ayaga kalkmasına yetecek kadardı zamanlada biraz daha arttı gibi. Gerçi boşuna konuşuyoruz haftayaki bölümde oda ışık meyvesi ne tanrısal yenilenme gücü verdim dese birşey diyemeyiz 🤣 dediğin gibi netleşmesini bekleyip görelim
Lisede boks sporuyla uğraştım, sprarringde dövdüğüm adam şansa yumruk ile dengemi çok bozdu. Ama dengem yerine geldikten sonra hiç bir etkisi olmuyordu, sana sürekli bir handikap vermez yani kırık, açılma vs gibi. Oda nasıl düşünür bilemem.

Karasakal imuyu öldürmeye gidiyor bu sözümü yazın 5 ay önce video çektim devon herkesin şekline giriyor ise girsin bir amiralin şekline, gitsinler maricosya ohh al sana dünyanın hükümdarı oldu tertemiz.

Bunu videolarimda bile demiştim yol o yola gidiyor. Teach in ırkı gene gizem kaldi

Vega delinirken kurtarsaydı ya? Kizaru yüklenirse tokatlar geçer Sanji’yi, çok umut bağlama usta.
Vega'nın yaralandığı sırada havadakileri kurtarmaya çalışıyordu. Bu adam tek başına hangi birine yetişsin usta? Kizaru kadar güçlü değil zaten ama güzel sahnesi olunca da öveceğiz. Umut bağlamalık bir durum yok yani.

Lisede boks sporuyla uğraştım, sprarringde dövdüğüm adam şansa yumruk ile dengemi çok bozdu. Ama dengem yerine geldikten sonra hiç bir etkisi olmuyordu, sana sürekli bir handikap vermez yani kırık, açılma vs gibi. Oda nasıl düşünür bilemem.
Dediğim gibi sen %20 lik duruma denk gelmiş ya fiziksel zelliklerinden yada şansa veya eğitimden birşey diyemem ama kulağa gelen iyi bir yumruk 10 saniyede yerden kalkmana izin vermez sonrasında illaki kalkarsında hakemi bağalamaz o durum. Ki bazı durumdalarda ölümle bile sonuçlanabilecek bir durum bu kırık açılmaya gerek olmadan beyin sarsıntısı kas spazmı sinirsel gerilme sonucu kalp krizine kadar 10 larca şeye sebep olabilecek bir bölge kulak. Kizarudan buraya nasıl geldik onuda anlamadım kizaru kulaktan mı yedi yumruğu hatırlamadım da sahneyi tam🤣

Şöyle düşünüyorum, Xebec özel bir ırktı , Teach ile aynı ırktan . İmu Xebec tehlikesini sezdi ve onu tarihten silmek istedi . Bunun için en uygun aday Roger . Roger ile tanışmasada iki karakteri karşı karşıya getirecek zemini hazırladı ve Xebeci yok ettirdi .

Whitebeard Teache ‘ sen o adam değilsin Rogerin mirasını sırtlayacak olan ‘ derken de duruma vakıftı . Teachi başta öyle sandı ve yanına aldı onun gerçek mirasçı D. Olmadığını anladı ve diğer D. Olan Ace’e yöneldi . Maalesef oda beklenen kişi değildi bunu Marinefordda Luffyi görünce anladı .

İmu 4 poster yırttı biri Luffy biri Teach . Yine ikisini karşı karşıya getirtip Teachi yok ettirmeyi planlıyor . Ama Teach bazı şeylere ayık gibi duruyor .

Teachin sonu vahim olacak ama Xebecten daha büyük bir tehdit haline gelecek muhtemelen.

Dediğim gibi sen %20 lik duruma denk gelmiş ya fiziksel zelliklerinden yada şansa veya eğitimden birşey diyemem ama kulağa gelen iyi bir yumruk 10 saniyede yerden kalkmana izin vermez sonrasında illaki kalkarsında hakemi bağalamaz o durum. Ki bazı durumdalarda ölümle bile sonuçlanabilecek bir durum bu kırık açılmaya gerek olmadan beyin sarsıntısı kas spazmı sinirsel gerilme sonucu kalp krizine kadar 10 larca şeye sebep olabilecek bir bölge kulak. Kizarudan buraya nasıl geldik onuda anlamadım kizaru kulaktan mı yedi yumruğu hatırlamadım da sahneyi tam🤣
Boks maçı değil ki bu hakem 10’a kadar sayacak. Kalktıktan sonra herhangi bir yorgunluk, bitkinlik belirtisi göstermedi. Gösterse zaten işimize gelir handikaplı deriz, görmediğim şey ama.

Boks maçı değil ki bu hakem 10’a kadar sayacak. Kalktıktan sonra herhangi bir yorgunluk, bitkinlik belirtisi göstermedi. Gösterse zaten işimize gelir handikaplı deriz, görmediğim şey ama.
İşte sadece tek sıkıntı denge bozması vs değil bir çok şeye sebep olabilir sonrasında diye belirtmemin sebebi o. Hatırlarsan luffy nin kizaruyu düşürdüğü o son yumruğuyla ilgili baya inceleme vs yapılmıştı. Kaidoya vurğuğundan daha güçlü güçsüz diye bi dünya tartışma dönmüştü. Kral hakili içten vuran hakili hatta hepsi var vs vs diye. Ama gerçekten net olan tek şey bir amirali tekte hareketsiz bırakacak bir yumruktu. Öyle bir yumruktan sonra amiralin 5,10 dakka sonrasında %100 güçle ayağa kalkması bence saçma olur demek istediğim o. He tam performansıyla uyandı derse oda, sanjiye yazık olur yine üvey evlat rezil edilir sanji tam performansındaki kizaruyu çok zorlarsada bu sefer amiral makamına yazık olur . Şuanki sanjinin bir amirali zorlamasının tek yolu amiralin tam gücünde olmaması. Bekleyip görücez artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık