Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro paşam daha yeni ciddileşecekmiş. Adada terör esti sağ adam kalmadı. Paşam yeni ciddileşecekmiş. Bu adam güçlü müçlü değil ortamı da okuyamıyor. Yallah 4. sıraya
Zoro nerden bilsin sağ adam kalmadığını, kaptanına güveniyor o yüzden oyalanıyor pisicikle, tek hatası kaptanına güvenmek oldu :a:

BB nin adamları adaya geliyor, kimse gözlem hakisi ile bunları fark etmiyor mu ? En azından Nikadan bi tepki beklerim. Hava civa bu haki işleri ama BB nin olaylara girişini işlenme şeklini, seviyorum. Lawdan bile dayak yiyecekti nerdeyse , Katerina Devon karakteri ve meyvesi ilgi çekici o meyve güçlü bir şey çıkacak gibi de bakalım.

BB nin adamları adaya geliyor, kimse gözlem hakisi ile bunları fark etmiyor mu ? En azından Nikadan bi tepki beklerim. Hava civa bu haki işleri ama BB nin olaylara girişini işlenme şeklini, seviyorum. Lawdan bile dayak yiyecekti nerdeyse , Katerina Devon karakteri ve meyvesi ilgi çekici o meyve güçlü bir şey çıkacak gibi de bakalım.
Bu gibi durumlar için aura gizleme muhabbeti olması lazımdı, başka serilerde bu var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık