Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caribou'nun "O" adam dediği kişinin Teach olmasına zerre şaşırmadım. Şu an Teach her şeyin üzerine beleşten tek tek çöküyor vallaha. Law'ı yenerek 3 yol kitabesini elde etti. Caribou'nun tayfasına girişi ile beraber 2 antik silahın yerini öğrenmiş olacak. Oda yine pek çok şeyi oldu bittiye getiriyor. Hepimizin beklediği Teach vs Luffy'nin nerede ve nasıl olacağı bu bölüm ile beraber şekillenmeye başladı diye düşünüyorum. Caribou'nun Teach'e antik silahların yerini söylemesinin ardından Teach kansızı direkt olarak Luffy'nın koruması altına olan Balık Adam adasına ve Wano'ya saldıracaktır bu olayları Luffy'nin kulağına gitmesinin ardından intikam savaşı başlar diye düşünüyorum.

Muhtemelen serinin en random arcını yaşıyoruz bu arcı gerçekten fütursuzca bütün tuşlara basarak yazıyor Oda-Sensei. İlk başta Seraphim ve Pacifista'ların emir otoritesi var dendi bu otoritenin en üstünde Five Elder'ın olduğunu söyleyip adaya bu karakterlerden birini getirdi üstüne CP-0, Kizaru ve Buster Call çağrısı yapıldı. Arından şaka yaptım en başından beri en yetkili Bonney'di xDxD şeklinde muazzam bir redcon yaptı ardından Kuma adaya geldi ve şimdi de dev korsanlarını adaya getirdi. Şu an için Seraphim ve Egg Head'te yer alan diğer Pacifista'ların gücü Kizaru ve Saturn hariç tüm denizci kuvvetlerine yetecek düzeyde ama hikaye sakız gibi uzadıkça uzuyor adaya sürekli yeni biri geliyor. Umarım şu arc bir an önce biter. Ancak her şeye rağmen bölümde ki Luffy ve Bonney'nin dinamikleri çok hoştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık