Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Nika yı savunmuyorum ki burada ona da söylüyorum laf Zoro yada söylüyorum birisi davulcuysa diğeri zurnacı al birini vur ötekine. Kaku , Pica yı gayet ciddiye alıp iş bitirici vuruşlar yaptı Zoro. Kakuda sınırlarını zorlayıp Asura açtı. Pika iki yıl sonraki ilk ciddi savaşı Zoro'nun. Şuan ki durumu anlamıyorsunuz. Saturn Kizaru bunlar zayıf düşmanlar değiller adam akıllı hasar yemediler daha. Vegapunk yetkiyi Bonneye vermese savaş çoktan bitmiş olabilirdi çoğu kişi için keza Vega yine ölümcül bir darbe aldı. Zoro gidip kedi ile oyun oynuyorsa kızarım. Sanji koruyacağım dediği kişiyi koruyamıyorsa kızarım yada Nika Sentamaruya verdiği sözü tutup Vegayı kurtaramadıysa kızarım ki kızıyorumda. Siz niye hala Zoro ciddiye almıyor diye argüman sunuyorsunuz ben onu anlayamıyorum bu kadar ciddi ortamda. Lucci gayet güçlü Zoro yu orada tutuyor bu gücü sayesinde. Örnek vermişim bak yukarıda Punk Hazardda Luffye aklını başına al burası yeni dünya diyen kişi şimdi ciddiye almıyorsa bu ortamda diyecek bişi kalmamıştır.
Zoro, bugüne kadar tek atabileceği adamlara tek atıp geçti mi de şimdi bunu yapmıyor ? Karşılaştığı rakiplerin çok üzerinde bir saldırı gücüne sahipken bunu yapmayışı ilk değil.

Pica olayında da yüzlerce insanın hayatı tehlikedeydi, zurna zort diyene kadar işini bitirmedi. Neden ? Çünkü burda bir senaryo işleyişi var.

Zoro, gücünün hakkını veren ve bunu en fazla hissettiren ayakları en sağlam basan adam tayfada. Kimse Zoro'nun verdiği güveni vermiyorsa Zoro ciddiyetsiz diye eleştirilemez.

Zoro dövüşlerindeki aşamalar şudur;
  1. Her dövüşte olduğu gibi rakipler birbirini ölçer ve vites arta arta gider.
  2. Rakibi Zoro'dan kan alır.
  3. Zoro kan verdikten sonra hayvanlaşmaya ve rakibini yavaş yavaş sindirmeye başlar.
  4. Zoro'nun iradesi ve dayanıklılığı karşısında rakip afallar ve Zoro yüksek bir saldırı gücüyle rakibin işini bitirir.
Zoro'nun genel dövüş teması, şeytani vahşi hayvandır. Avını yavaş yavaş sindirir ama bunu yaparken gevşek değildir. Burda biraz mazoşistlik, Zarakivari bir psikopatlık ve kana susamışlık vardır. Zoro'nun olayı yıllardır budur.

Zoro, bugüne kadar tek atabileceği adamlara tek atıp geçti mi de şimdi bunu yapmıyor ? Karşılaştığı rakiplerin çok üzerinde bir saldırı gücüne sahipken bunu yapmayışı ilk değil.

Pica olayında da yüzlerce insanın hayatı tehlikedeydi, zurna zort diyene kadar işini bitirmedi. Neden ? Çünkü burda bir senaryo işleyişi var.

Zoro, gücünün hakkını veren ve bunu en fazla hissettiren ayakları en sağlam basan adam tayfada. Kimse Zoro'nun verdiği güveni vermiyorsa Zoro ciddiyetsiz diye eleştirilemez.

Zoro dövüşlerindeki aşamalar şudur;
  1. Her dövüşte olduğu gibi rakipler birbirini ölçer ve vites arta arta gider.
  2. Rakibi Zoro'dan kan alır.
  3. Zoro kan verdikten sonra hayvanlaşmaya ve rakibini yavaş yavaş sindirmeye başlar.
  4. Zoro'nun iradesi ve dayanıklılığı karşısında rakip afallar ve Zoro yüksek bir saldırı gücüyle rakibin işini bitirir.
Zoro'nun genel dövüş teması, şeytani vahşi hayvandır. Avını yavaş yavaş sindirir ama bunu yaparken gevşek değildir. Burda biraz mazoşistlik, Zarakivari bir psikopatlık ve kana susamışlık vardır. Zoro'nun olayı yıllardır budur.
2 yıl önce böyleydi şimdi ara madde var
3,5.Flash back gelir
Senaryoya bağlarsak her karakter senaryoya göre o an çok kötü durumlarda kalabiliyor ama biz bu durumda yorum yapmaya devam ediyoruz eleştiri önemli. Zoro güçsüz demiyorum sadece beklenti altında çok eziliyor yada rakipleri çok küçümseniyor ama burada haklılık payı var biraz adı sanı olmayan ilk kez gördüğümüz karakterler resmen Zoro ezsin diye tasarlanmışlardı ilk kez tanınan bilinen bir karakter ile kapışıyor Zoro. Adam zamanın arc bossu.
Lucci güçsüz değil kesinlikle , hükümet tarafına bakarsak bileşenleri şöyle;
-İmu
-Gorosei
-Kutsal şovalyeler
-CP0-9
-Denizciler
Burada baktığımız zaman Lucci direk CP0 ın başı dersek adam hükümette büyük bir oluşumda en güçlü pozisyonda kolayca yenilse kapatıp gidelim CP leri. Bu adamlar iş bitirici görev adamı ne olursa olsun yapıyorlar kendi canlarını önemsemeden. Bakınız Summon Joyboy Kaido ya karşı geldi öldü :hhh:

Zoro fanboyların zihinlerinde yarattığı ''zoro piece'' mangasında yonkou üstü birisi olduğu için son sayıyı yutkunurken boğazlarında kalmış.Yok efendim 3 kılıç kullanmamış.Dövüşün başında kullanmış ama onu yok sayarlar.Yok bandana takmamış.Bandanayı enma gibi power up zannedecek kadar kendilerini kaybetmişler.Oda Zoro vs lerinde kazanacağı durumlarda işte imza niyetine kullanıyor.Ender durumlarda kazanamazsa bile son saldırısı diye gösteriyor.Çatı katında gördük misal.Sonuç olarak zoro cular için ne olsa sonuç aynı.3 maymunu oynamaya devam : )

Bu dövüş başladı başlayalı adada olmayan kalmadı, Zoro hala tek bir durumun içinde.

Kuma geldi, Kizaru kaç kez öldürme girişiminde bulundu, Augur geldi, Teach tayfası görev tamamladı, Satürn form gösterdi, Buster Call başladı, Devler geldi. Belki aklıma daha gelmeyen de vardır yaşanan.
Bir yerde kabul etmek lazım. Zoro karizmayı çizdirdi. Sonraki bölüm Lucci'yi ikiye bölse de geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğde'ye.

3 kılıç kullanmadı denilemez. Şu Kral haki değil mi? Hiç kral hakiyle saldırmadı da denilemez.

Daha spoiler yorumlarında bandanası için +8lik item mi sanki diye dalga geçiliyordu. Şimdi onun eksikliği bile etkiler olmuş dövüşü. :dd.d

Son düzenleme:
Bu dövüş başladı başlayalı adada olmayan kalmadı, Zoro hala tek bir durumun içinde.

Kuma geldi, Kizaru kaç kez öldürme girişiminde bulundu, Augur geldi, Teach tayfası görev tamamladı, Satürn form gösterdi, Buster Call başladı, Devler geldi. Belki aklıma daha gelmeyen de vardır yaşanan.
Bir yerde kabul etmek lazım. Zoro karizmayı çizdirdi. Sonraki bölüm Lucci'yi ikiye bölse de geçti Borun pazarı sür eşeği Niğde'ye.

3 kılıç kullanmadı denilemez. Şu Kral haki değil mi? Hiç kral hakiyle saldırmadı da denilemez.

Daha spoiler yorumlarında bandanası için +8lik item mi sanki diye dalga geçiliyordu. Şimdi onun eksikliği bile etkiler olmuş dövüşü. :dd.d
Bu kral hakiyse bizimki rosadan beri kullanıyor :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık