Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucciye g5 açma sebebi tamamen trol tekleyip geçmek aynı Nika Kizaruya g4 le giriyor başta. O zaman Lucci Kizarudan güçlü Zoro o yüzden zorlanıyor aynen

Lucci Luffynin bu arctaki rakibi olmayacağı için arctaki rolü devam etti hepsi bu aslında herşeyin farkındasınız ama işinize gelmiyor :ehe:
Lucci aynı şekilde Zoro'nun da rakibi olmadığından h.hakiyi son ana kadar kullanmıyor hepsi bu aslında herşeyin farkındasınız ama işinize gelmiyor :ehe:

G3 ile yendiği adamı g5 ile yenemeyeceğini ima etmek ne kadar çaresiz durumda olduğunu gösteriyor reis yapma böyle :hhh:
G3 ile yendiği adam kim ?

Yenemeyeğini ima etmek falan nereden çıktı yine hangi rüyaları görüyorsun ? Yenemedi(yenmedi) diyorum yenseydi Kizaru ve Sento'da olduğu gibi yendiğini gösterirlerdi.

Yenemezdi diyen biri yok bu arada. Nika herkesi yener.

Olan şey mangada var yenemezdi, yenerdi yapardı ederdi onlar sana kalsın ben mangada olanı söylüyorum.

Luffy g5, 70 yaş.
Lucci 3 yarabandı bir sayfa sonra ayakta.

Aynen o yüzden arc bitti hala dövüşüyorlar ne yapacak burdan donanmayı mı indirecek ahahshsshdjdkfjfjks
Kimseyi indirmicek şu an I am in the danger değil I am the Danger durumu var. Hasırşapkalar tehlikedeymiş gibi gösterip asıl tehlikede olan karşı taraf olduğu arc sonu çıkacak. Luffy şu an arc bossu gibi birşey onsan saldırı yiyen kalkamıyor. Zoro'yu da oyalamak için gücü kısılıyor başka bir durum yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık