Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Kenshiro Soruyordun ya göz olayı nasıl bir şey diye büyük ihtimalle Satürn’ün meyvesi olan Ushi-oni’ye baktım. Şöyle bir şey var.
In Wakayama Prefecture, ushi-oni are mountain-dwelling beasts. Legend says when a hiker or traveler makes : eye contact with the ushi-oni, the person cannot avert his or her gaze. The person's soul or energy is drained and he or she dies. This is called “Kage wo kuu (影を食う)” or sometimes "Kage wo nomu (影を飲む)", which translates to “eating the shadow” or "drinking the soul

@Kenshiro Soruyordun ya göz olayı nasıl bir şey diye büyük ihtimalle Satürn’ün meyvesi olan Ushi-oni’ye baktım. Şöyle bir şey var.
In Wakayama Prefecture, ushi-oni are mountain-dwelling beasts. Legend says when a hiker or traveler makes : eye contact with the ushi-oni, the person cannot avert his or her gaze. The person's soul or energy is drained and he or she dies. This is called “Kage wo kuu (影を食う)” or sometimes "Kage wo nomu (影を飲む)", which translates to “eating the shadow” or "drinking the soul
Büyük ihtimalle kafası patlamayanları iradeye bağlayacak.

Luffy nin yok ettiğini gördüğü kısım o devasa gemiydi diye hatırlıyorum.
Sharly luffynin adayı yok edeceğini görmüştü. Mangayı hatırlamıyorum üzerinden çok geçti ama one pacete yeni gördüm anime de alevler içinde luffyi görmüş kürede. Ama herkese söylediği balık adasını onun yok edeceği. Gemiyi değil.

Bir şey farkettim; Teach'in küçüklüğü şimdiki halinden çok farklıymış. Küçükken temkinli, cesur bir imaj takınan ve ciddi biriymiş. Şimdi ise kafadan tam bir çatlak ve korkak birine evrilmiş. İlginç.

Belki Devon mistik birşey olduğu için başka şeyleri de dönüştürebilir yada kendini kopyalayıp dönüştürebilir ama ilki daha olası. Ama sadece dönüşümle ne kadar tehlike yaratabilir bu saatten sonra. Zaten lafitte hipnoz ayağına kandırma işini yapar.

Devonlar adanın uzak bir kenarında ne arıyorlardı acaba? Satürn’ün ayak uçlarına uçmasını beklemedikleri kesin. Adadaki önemli yerlerde bizimkiler var ve binayı bayağı koşarak uçarak dolaştılar. Bu manyaklar boşlukta ne arıyorlardı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık