Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks, One Piece’i bulabilmek için Nika’yı neden beklediği acaba? Sonuç olarak Roger, Nika değildi ama One Piece’i buldu?

Shanks şu zamana kadar One Piece’i arasaydı zaten çoktan bulmuştu. Nika’yı bu zamana kadar beklemesinin altında ne çıkacak merak ediyorum.

One Piece ile Nika arasında bir ilişki var ve Shanks bunun için Nika’yı bekledi desem olay çok farklı bir yere gider.

One Piece ile Nika arasında nasıl bir ilişki var bunu da merak ediyorum.One Piece acaba Nika’yı herkes gibi bekleyen bir antik bir varlık mı? O zaman Roger niye gülüyordu?

Bin tane teori var aklımda.
Mevzu One Piece'i bulmak değil çünkü. Roger buldu da ne oldu? Erken gelmişiz dedi. Shanks giderse, o da aynı sonuçla karşılaşacak. Oraya gitmesi gereken kişi belli, diğerleri kendi kendine gelin güvey oluyor.
Shanks da bunu en yakından ve en iyi bilen kişilerden. O yüzden amacı Nika'ya zemin hazırlamak, Nika'yı desteklemektir.

Mevzu One Piece'i bulmak değil çünkü. Roger buldu da ne oldu? Erken gelmişiz dedi. Shanks giderse, o da aynı sonuçla karşılaşacak. Oraya gitmesi gereken kişi belli, diğerleri kendi kendine gelin güvey oluyor.
Shanks da bunu en yakından ve en iyi bilen kişilerden. O yüzden amacı Nika'ya zemin hazırlamak, Nika'yı desteklemektir.
Bu arada korsanlar krallığı da Luffy için boş bir ünvan. Adama Güneş Tanrısı diyorlar, Korsan Kral olsa ne olacak? O ünvanı Buggy alsın bari.

O nedenle kolunu bu amaç uğruna vermiş oldu.Benim asıl merak ettiğim konu Oda cidden bu güncel durumu tam olarak ne zaman kafasında kurguladı.

Bu arada korsanlar krallığı da Luffy için boş bir ünvan. Adama Güneş Tanrısı diyorlar, Korsan Kral olsa ne olacak? O ünvanı Buggy alsın bari.
Bana Buggy deme, tüylerim diken diken oluyor. Cross Guild mevzusu ilk çıktığında Buggy'nin yonkou olmasını eleştirdim diye youtube'da linç yemiştim. Kfkfkf

O nedenle kolunu bu amaç uğruna vermiş oldu.Benim asıl merak ettiğim konu Oda cidden bu güncel durumu tam olarak ne zaman kafasında kurguladı.
2 yıllık zaman atlamasından sonra olduğuna eminim ama tam zamanını kestirmek zor. Seride sinyalini biraz daha geç vermiş olabilir belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık