Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106: Senin Safında

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 117 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 35 19.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aslında doğru ya. Kuma görünümlü diyor. Serap dahil olabilir olaya. Zaten adadaki seraplardan hepsinin orijinali müttefik.

Oda nun gerçekten 500 bölüm önce boney sento ve kizaruyu planladığına inanıyor musun? Bence en azından bu adaya ilk gelindiğinde polis px in böyle bir tereddütlü tepki vermeliydi ki bu yetki hiyerarşisi oturaklı olsaydı. Şuan benim için son bir kaç bölümdeki herşey gökten düşmüş oldu. Hiç belirti yoktu
Zaten yanlış hatırlamıyorsam Süpernovaları 1 günde falan çiziyor, bilen varsa düzeltsin.

Yonko fanlarının bu arc argümanları:

Luffy’nin güçlü olarak hissettiği kişi Kizaru değil.
Zoro,Sanji Kizaru’yu yenecek.
Base Luffy Kizaru’yu alır.
Luffy düşük zorlukta Kizaru’yu alacak.
Luffy iki kere Kizaru’ya tek attı.
Luffy Saturn’le dövüşecek, Kizaru ile değil.
Kizaru bu arc bir daha ayağa kalkamayacak.
Kizaru tam güç dövüştü.
Luffy Kizaru ile savaşırken İleri Seviye Hakiler kullanmadı.

Gelecek bölümü merakla beklemekteyiz. :fool:
@sensey @Montana @artyomdh
luffy nni çok güçlü dediği kişi kesinlikle maymun değil. onla daha önce kırk kere karşılaşmıştı.
zoro sanji kizaruyy ancak tutar, sırtını yere getiremez.
base luffy (galiba g5 siz demek) kizaruyu çok zorda alabilir.
luffy tek attı.
satürn bu arcta boş geçilecek

Açıkçası Kizaru şuan çok az featler gösterdi. MF’nin üstüne sadece klonlar yapabildiğini öğrendik. Yonko Komutanlarının çoğunda daha fazla yetenekler görmüştük. Üst seviye bir adamın tek özelliği lazer atmak ve tekme atmaktan ibaret olmamalı. Meyve çok kapsamlı bir meyve , gücü çok fazla neler yapılacağı belli değil. Doflamingo’nun sicim meyvesiyle kuş kafesi, bulutlu ortamda havada kalabilme gibi uçuk şeyler gösterirken bir Amiralin bunlarla sınırlı kalması mantıklı gelmiyor.

Meyveye +30 seneden fazla sahip. Bir ileri seviye kral haki beklemesem de en azından ona yakın olabilecek Logia Uyanışı bekliyorum. Diğer Amiraller de öyledir. Kral haki Aokiji ve Akainu’da çıkar. Kaku iki senede Zoan Uyanışı açıyor. Kizaru’da uyanış olmaza aşırı saçma olur.

Satürn de keza aynı şekilde hareketsiz bırakma ve yenileme dışında başka bir yeteneği yok gibi gözüküyor. Adamın tek saldırısı bacağıyla. Adam yürüyebiliyor mu ondan emin değiliz o derece. Bu arc iki düşman da nerdeyse hiç bir şeyini göstermedi. Umarım Nika dövüşü çok absürt geçmez de Kizaru ve Satürn’den sağlam featler görürüz.

@sensey @Montana @artyomdh @Tyr

Ulan Shanks başımıza bela ettin şu lastik veledi, umarım Elbafta ağırlığını koyarsın da biraz tadı geri gelir serinin. Bundan sonra her yeni arc baş kötüsü ya gorosei olur ya da eski efsaneler ortaya çıkar. Elde bir Akainu kaldı onu da şimdi yemez Oda, umarım biraz kan akar ya da mucizevi şekilde Nika bir tık ciddiye biner.. hayaller hayaller.

Boş bölüm çizince ara vermiyor, iyi bölüm çizince ara veriyor.Çözdüm bu odayı.
Ben son arcı baya başarılı buldum, birkaç bölümün yavaş ilerlemesi hariç. One Piece hep yavaş ilerleyen bi manga & anime olmuştur. O yüzden bu yoruma katılamayacağım. Yonkou'lar vs madara oldu diye yorumlar yapılıyor sürekli. Halbuki daha ilk bölümde Shanksın dağ haydutu tarafından bullylenişine, Kaido'nun sarhoşken ezik luffyden dayak yiyişine, Big MAM'ın arkası kesilmeyen ayar yiyişlerine şahit olduk. Yonkou'lar evet güçlü ancak diğer animelerdeki gibi dokunulmaz, tabiri caizse Aizen efectleri yok. Gayet batırabiliyorlar birçok sefer. WB ezik bir tayfa üyesi tarafından bıçaklandı, dünyanın en güçlü adamı deniyordu. Temponun normal olduğunu düşünüyorum.

Ne ilginc yorumlar var luffy tek atti falan diyorlar kizaruya o tek atmaksa kizaru 10 kez tek atti luffye. Komik olmayin.

Adam hazirliksiz kafaya yumruk yiyor farkindaysaniz madem boyle kabul edecegiz o zaman luffyde tek yedi kizarunun tekmesiyle.

Te allam

Ben son arcı baya başarılı buldum, birkaç bölümün yavaş ilerlemesi hariç. One Piece hep yavaş ilerleyen bi manga & anime olmuştur. O yüzden bu yoruma katılamayacağım. Yonkou'lar vs madara oldu diye yorumlar yapılıyor sürekli. Halbuki daha ilk bölümde Shanksın dağ haydutu tarafından bullylenişine, Kaido'nun sarhoşken ezik luffyden dayak yiyişine, Big MAM'ın arkası kesilmeyen ayar yiyişlerine şahit olduk. Yonkou'lar evet güçlü ancak diğer animelerdeki gibi dokunulmaz, tabiri caizse Aizen efectleri yok. Gayet batırabiliyorlar birçok sefer. WB ezik bir tayfa üyesi tarafından bıçaklandı, dünyanın en güçlü adamı deniyordu. Temponun normal olduğunu düşünüyorum.
Yanlış mı alıntıladın reis, manganın hızına dair bir şey dememişim ki :hmm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık