Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106: Senin Safında

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 117 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 35 19.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid'ciler şimdi de yenilen tekin acısını çıkarmaya çalışıyor.
Haklısın Reis neden umursuyorlar anlamıyorum bak Luffy arc başı 3 tek yiyor sen umursuyor musun ?

Artık forumdakiler bir karakter bi yumruk yedi mi aha tek yedi paspas oldu derecesine geldi . Serinin ilk bölümünden bu yana her karakter dövüşün ortasında envai çeşit saldırı yiyip dövüşüne devam etmiştir . Kizarunun yediği 2 yumruğa niye bu kadar takıldı insanlar . Kaldı ki herifte ciddi bir hasarda yok hala sapa sağlam. Bak Kuzana , Garp 2 yumrukta yüzünü kan içinde bıraktı ama herif bana mısın demedi . Zaten bir amiral ve yonkouyu diğer karakterlerden ayıran fark saf dışı bırakmanın oldukça zor olması .
Garp, Marco'ya tek attı diyen herkesin Kizaru şuan tek yedi deme hakkı var.

İkisine de katılmıyorum tabi.

Supernovların bir araya geldiği adada Bonney pasifistaları görüp dona kalsaydı; Sentomaru ile Bonney karşılaşıp Sentomaru'nun ağzından "git buradan Bonney Borsalino da buraya gelmek üzere seni böyle görmek istemez" gibi basit ama etkili paneller çizseydi, hem insanlar daha fazla heyecanlanır hem de bu bölümleri okurken daha içlerine sinerdi.
Oda kötü bir yazar, bu yüzden sık sık ya retcon yapıyor ya da anlatmayı beceremiyor.

Troll mu ?

Apo'dan tek yemiş karakterin fanısın, başka karakterler tek yedi deyince trol olmuyorsun sen ama biz mi oluyoruz :hhh:
Zoro'nun 2v1 savaşmak zorunda kaldığı arkasından saldırıp yenemediği adam.

Bu arada aklı gıdık hakisiz kılıçları elinden alınmış Kamazo'bun tek atıp Zoro'gu günlerce baygın bırakmasını unutmuşsunuz

Ama sonuçta veganın elinden çıktı. Pasifistalara gelince kuma kızını öldürüyor vicdanım el vermezde Seraplara gelince sıkıntı yok mu oluyor. Bence ilerde serapkuma VS diğer seraplar tarzı Bi olay olabilir. Serap kuma bonneyi tanklar falan :/
aslında doğru ya. Kuma görünümlü diyor. Serap dahil olabilir olaya. Zaten adadaki seraplardan hepsinin orijinali müttefik.

Supernovların bir araya geldiği adada Bonney pasifistaları görüp dona kalsaydı; Sentomaru ile Bonney karşılaşıp Sentomaru'nun ağzından "git buradan Bonney Borsalino da buraya gelmek üzere seni böyle görmek istemez" gibi basit ama etkili paneller çizseydi, hem insanlar daha fazla heyecanlanır hem de bu bölümleri okurken daha içlerine sinerdi.
Oda kötü bir yazar, bu yüzden sık sık ya retcon yapıyor ya da anlatmayı beceremiyor.
Oda nun gerçekten 500 bölüm önce boney sento ve kizaruyu planladığına inanıyor musun? Bence en azından bu adaya ilk gelindiğinde polis px in böyle bir tereddütlü tepki vermeliydi ki bu yetki hiyerarşisi oturaklı olsaydı. Şuan benim için son bir kaç bölümdeki herşey gökten düşmüş oldu. Hiç belirti yoktu

Luffy, arkadaşım ayağına her şeye sinirlenip düşmana saldırıya geçtiğinde laf ediyordum ama.. her şeyden şikayet edince beterine maruz kalıp eskiye şükretmeyi öğreniyorum. Millet ölümden dönüyor sirk maymunu Nika sağ solda mal mal sırıtıyor.

Son düzenleme:
Luffy, arkadaşım ayağına her şeye sinirlenip düşmana sinirlenip saldırıya geçtiğinde laf ediyordum ama.. her şeyden şikayet edince beterine maruz kalıp eskiye şükretmeyi öğreniyorum. Millet ölümden dönüyor sirk maymunu Nika sağ solda mal mal sırıtıyor.
Kendi gülmezse insanları güldüremez diyerek çizmiştir Oda. Mevzuyu yedirerek işleyebilse oluru vardı aslında. Nika yerine Joy Boy olsaydı tanrının adı yine bir tık oluru vardı. Millet Joy Boy'u unvan sanarken meyve çıkardı ve hükümet gizemi bu kadar saklayabilmiş olurdu.

Vegapunk, Bonney'e yetkiyi vermiş. Kuma'ya benzeyen Pacifista'ların yetki çipinde Bonney en üst sırada.

Peki Oda bu bilgiyi bize ne için veriyor? Tabi ki ilerleyen bölümlerde Seraphim'ler serbest kalacak. Bonney'in yetki çipi Seraphim'leri etkilemeyecek. Yani biraz aksiyon yaşayacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık