Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci'nin hala yenilmemiş olması kendisine ve Luffy'ye artı yazdırır. Zoro'nun üstü değil en fazla dengidir Lucci ve bu Zoro'ya eksi yazdırmaz bence. Luffy-Zoro kıyasında(?) Zoro'yu tutanlar buradan ağır darbe yedi.

Karasakal tayfası satürnün karşısına çıkamaz bonzai çekmedikleri sürece Karasal tayfası değildir gelen.
Karasakal tayfası zaten adaya ayak basmışlardır. Gelenler Karasakal Korsanları'ndan farklı. Onlar diye bir kavram kullandığı için birden fazla kişiden bahsediyor. Shanks gelecek olsa Kızıl Saç derdi, ya da Cross Guild olsa söylerdi ama birden fazla gemi olduğu için hepsi de farklı korsan bayraklarına sahipler bu yüzden onlar diye belirtmiş diye algıladım.

Lucci'nin hala yenilmemiş olması kendisine ve Luffy'ye artı yazdırır. Zoro'nun üstü değil en fazla dengidir Lucci ve bu Zoro'ya eksi yazdırmaz bence. Luffy-Zoro kıyasında(?) Zoro'yu tutanlar buradan ağır darbe yedi.
Luffy reyiz tek atıp işine bakmıştı dalga geçiyordu.

Luffy ile Zoro arasında uçurum oluşmuş.

Bu hükümet Vega'yı öldürsün diye CP-0'yu yollamadı mı? Vega Saturn, Kizaru ve denizciler karşısında bomboş duruyor koruyacak ne Luffy var ne Kuma, Sanji de gitmiş Bonney'i götürmeye hala ne bekliyorlar.

Luffy reyiz tek atıp işine bakmıştı dalga geçiyordu.

Luffy ile Zoro arasında uçurum oluşmuş.
Yani uçurum demeyelim de ayrım net olmuş artık. Zoro amiralin bir gıdım altıysa Luffy amiral ayarındadır diyebiliriz. Çoğunluğun G5 ile Luffy'nin yonko ayarında olduğu görüşüne ben katılmıyorum. Ortalama amiral bir gücünde hatta 3 amiralin belki biraz üstünde diyebilirim Luffy için ama yonko gücüne daha var bence.

Kendini dahi zeki falan sanıyor gerizekalı. Önceki oluşturduğu gizemlere bakmak lazım, salak saçma gizemler ortaya atıyor ama içi bomboş. Sırf diğer bölüm merak edilsin diye en gereksiz şey üzerinden bile gizem kasmaya çalışıyor. Böyle böyle tek bir takipçisi kalmayacak serinin.
Bu bölümün sonunda bile gizem var.

"Son sayfada Çokbilmiş'ten kaçanların bindiği gemiyi batırmak için gönderilen Denizci savaş gemisi kim olduğu bilinmeyen bir düşman tarafından yok edilmiş. "

Açıklamaya bakar mısın? Yine bir gizem koymuş. Gelen kişi veya kişileri bilelim, daha çok gaza gelelim. "Oha, şu karakter gelmiş. Acaba ne olacak falan diyelim" ama yok gizemli kişi ve kişiler geldi. Her hafta fantazi yapıyoruz, kim acaba diye düşünüyoruz.

Yazarlığı böyle bir şeyler merak ettirerek bu bölüme kadar bu kadar monoton giden bir seriden bu kadar para kazanabiliyor. Kaido düştükten sonra her hakide yüksek seviyeye çıkartıp, meyvesinin de tanrı meyvesi olduğunu ilan ettiği ana karakterini görünce serinin kalanında hikayeye odaklanıp aynı tarzda çizmez diyordum ama bu sefer de kendi meyvesine kaybeden bir ana karakter görüyoruz.
Hayatım da gördüğüm en güzel OP yorumu "Kendi meyvesine kaybeden bir ana karakter"

Gerçekten öyle; Nika, Luffy'nin önüne geçmeyi başardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık