Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emin misin? Sanki Lucci’yi Jinbe devralacak gibi geldi.
Eminim yav, bölüm çıkınca belki değişir, spoiler'da öyle anlam çıkıyor. Jinbei dövüşebilir. Tam Oda'ya göre hareket olur. Jinbei, Vegapunk'ın eşyaları topluyordu en son, Zoro'nun düştüğü yeri, kimle dövüştüğünü nereden biliyor da kaybolmasın diye gidiyor? Sanci görmüştü, o söylemiş olabilir belki. Wano'da da benzeri yaşanmıştı, King dövüşünde. Zoro, Franky beni boş ver git diyordu. Franky de tamam dedikten sonra, Zoro'yu aramaya gidiyordu nedense. :D

Eminim yav, bölüm çıkınca belki değişir, spoiler'da öyle anlam çıkıyor. Jinbei dövüşebilir. Tam Oda'ya göre hareket olur. Jinbei, Vegapunk'ın eşyaları topluyordu en son, Zoro'nun düştüğü yeri, kimle dövüştüğünü nereden biliyor da kaybolmasın diye gidiyor? Sanci görmüştü, o söylemiş olabilir belki. Wano'da da benzeri yaşanmıştı, King dövüşünde. Zoro, Franky beni boş ver git diyordu. Franky de tamam dedikten sonra, Zoro'yu aramaya gidiyordu nedense. :D

Spoiler veren kişi Lucci hala Zoro ile dövüşüyor diye belirttiği için ben öyle sandım ama senin dediğin de olası doğru.

Spoiler veren kişi Lucci hala Zoro ile dövüşüyor diye belirttiği için ben öyle sandım ama senin dediğin de olası doğru.
Wano'daki uyarıyı dikkate almış Jinbei. Bu arada bölümde cidden bir şey olmuyor. Bölümde olan tek şey; Bonney ve Kuma'yı vakuma bindirmişler, sonra o vakumu Kizaru parçalamış. Bir de denizci gemiler yok edilmiş. Kimin yok ettiğini de göstermiyor. :D Boşa sayfa israfı.

Gelen kim bilmiyoruz böyle bitirmiş bölümü haftaya da silüetini gösterir bitirir bölümü 1 haftada ara verir bizde bölüm çıkana kadar söveriz OP aynı OP sOda aynı sOda 😔

Sodaya artık şaşırmamak lazım. Adam seri başında Shanksın kol bırakması, gerçek mc olması gereken Ace i harcaması vb derken saçmalıklarım geliyor dedi, biz anlamadık.neyse hedef 2028 artık. Bitirmez bu gelecek 5 yıl içinde. Kaido yu ip yapan şahıs şu tiplerden kaçacak ya da yemek diye diye uğraşacak.. Ne güzel iş bu arkadaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık