Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim ne derse desin ama Sanji o kutu kolayı atmayacaktı. Süper kahraman elbisesi iyiydi. Belki onu güzel bir takım elbiseye çevirirlerdi....
Şu halde hasar almıyor onunla artık yamulmazdı da.... Ayrıca Satürn, Sanji için Judge'den bahsedecek mi ben en çok onu merak ediyorum konu bilim vs olunca... Gen muhabbeti açılır mı diye düşünmeden edemiyorum.
Arc sonu Judge hakkı olan Çokbilmiş adasını ele geçirip en sevdiği oğlu Sanji'yi kurtarmak için gelebilir.

Kim ne derse desin ama Sanji o kutu kolayı atmayacaktı. Süper kahraman elbisesi iyiydi. Belki onu güzel bir takım elbiseye çevirirlerdi....
Şu halde hasar almıyor onunla artık yamulmazdı da.... Ayrıca Satürn, Sanji için Judge'den bahsedecek mi ben en çok onu merak ediyorum konu bilim vs olunca... Gen muhabbeti açılır mı diye düşünmeden edemiyorum.
Onunla çok daha iyi bir seviye olabilirdi. Görünmezlik çok etkili bir güç, Sanji'nin şu güçle çok etkili olması söz konusuydu. Oda'nın üvey evlat muamelesi devam ediyor.

Son düzenleme:
Bugün spoiler gelmicekmiş.

Pew: no nothing from me this week expect raws might just repost other's spoilers I have a big project working on thanks and will make it up for everyone in the next chapter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık