Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sOda'nin Zoro ile Satürn bilerek karşılaştırilmamasi arkasında Malum şahıs Shimotsuki Ryuma mi var.Yoksa tesadüf mü bilemedim.800 yasindaysa Satürn illaki Ryumadan ile karşılaşmıştir diye düşünüyorum.

-Sanji şu kıyafet hiç yakışmıyor smokinli elbiseni giyde devreye gir artık.Su anki hizinla Kizaru ile illaki atisirsin.

-Luffy Antik robotun sırtına binip geliyor olmasın.Savasi bırakıp kaybolacak kadar önemli olan ne olaki

-Kizaru iyi rol yapıyor Satürne saldıran sanjiye değilde frankiye saldırıyor.Sanji Bonneyi koruduğu için mi onada saldırmadin.Bonney ve Sentoumaru hakkında endişelenmesi boşuna değil iyi rol yaptığıni düşünüyorum.

-Kumanin bilinci gitti tüh ne güzel Nikayi görecekti.

-Bucanerlerin gücü iradesini belli nesnelere aktarabilmesimi acaba.Antik robotun da yanıtını bulamamıştı Vegapunk.Kimbilir öyleyse belki antik robotta belki 800 önceki Bucaner birinin iradesidir.(Veya ruhudur)

-Egghead kuma gelince, Kumanin acısını çıkarıp Satürn e verme işi yatti sanırım Herkesin acısını toplayıp Gokunun Genkidama yapması gibi bir şey beklemedim değil

Bölüm kaldığı yerden devam ederse büyük ihtimal Sanji ve Kizaru savaşacak çünkü sadece o şuan karşı koyabilir Kizaru'ya Sanji'nin bir amiral karşısında ne yapabileceğini merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık