Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1104: Teşekkür Ederim, Babacığım

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 83 61.5%
  • Orta

Kullanılan: 33 24.4%
  • Kötü

Kullanılan: 19 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şahsen, bölümü beğenmedim. Saturn'e inecek yumruk beni zerre tatmin etmedi. Keşke o yumruğu yemeseydi ve engelleyerek "senin gibi bir böcek yerini bilmeli diyerek" karnına falan ayağını soksaydı ve biz Luffy'nin davul sesini duysaydık falan filan yani. Üç hafta bunun için mi bekledik, hayallerimi geri ver alçak Oda

Şahsen, bölümü beğenmedim. Saturn'e inecek yumruk beni zerre tatmin etmedi. Keşke o yumruğu yemeseydi ve engelleyerek "senin gibi bir böcek yerini bilmeli diyerek" karnına falan ayağını soksaydı ve biz Luffy'nin davul sesini duysaydık falan filan yani. Üç hafta bunun için mi bekledik, hayallerimi geri ver alçak Oda
Sahiden biz 3 hafta mı beklemiş olduk ne için One piece sevgim bitecek şu bölümler yüzünden.

Neden böyle bir sahne istiyorsun? Bu ilahi bir güçten yardım bekleme işindense güç erkini halktan birinin yumruklaması daha güzel ve anlamlı.

Kıskananlar belli oldu. Luffy reyiz Nika'ya rağmen kazandı. Nika vücudunda sarhoşluk etkisi yapıp saçma sapan davranmasına yol açıyordu. Ama sonrasında bu etkiden çıkıp Bajrang Gun ile öldürdü Ejderha'yı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık