Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1104 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buccaner ırkı uchiha klanı gibi çıkabilir. İkisi de sevgiden tetikleniyor. Bu bölümde Vegapunk'da dalga geçer gibi sevgiden demiş ama gerçek çıkabilir. WB ve Kuma'nın ortak yönleri sevgiydi. Bakalım

Jinbei de BM ye gemide bir tane gömçürtünce BM rezil edilmiş denmişti.Demek schiler vurdu mu sağlam vuruyor yani karşıdaki güçsüz olmak zorunda değil illa.

Saturn de muazzam seviyede bir iyileşme yeteneği var.Saniyeler içerinde o kadar ciddi hasara rağmen düzeltti kendisini.Sanji deki hasar almaz beden kırmızı alevle oluyorsa siyah alev de yenilenme sağlıyor gibi.Olurda bu yeteneği Sanji alırsa superman den farkı kalmaz : )

Kuma'nın kapatma düğmesine rağmen hareket etmesini nereye bağlayacak ona takıldım. Başka bir yerde kendini programlatamaz diye düşünüyorum. Bonney'in tehlikede olduğu anda aksiyona geçmesi de garip. Kimin teknolojisi Vegapunk'ın yaptığının üstüne çıkmış ola :bilmem:
Buccaneer olmasına bağlanacak gibi vegapunk bununla ilgili birşeyler geveliyor spoilera göre ama net bilgi tabi yok.

Kuma'nın kapatma düğmesine rağmen hareket etmesini nereye bağlayacak ona takıldım. Başka bir yerde kendini programlatamaz diye düşünüyorum. Bonney'in tehlikede olduğu anda aksiyona geçmesi de garip. Kimin teknolojisi Vegapunk'ın yaptığının üstüne çıkmış ola :bilmem:
Bukaner ırkına bağlamış, adam akılsız robota dönüşmüş ama ırkı daha baskın geliyor, te Allam ya, senin yazacağın hikayenin :)

Buccaner ırkı uchiha klanı gibi çıkabilir. İkisi de sevgiden tetikleniyor. Bu bölümde Vegapunk'da dalga geçer gibi sevgiden demiş ama gerçek çıkabilir. WB ve Kuma'nın ortak yönleri sevgiydi. Bakalım
Garp da sevgi yumruğu diyordu, şimdi bakınca Garp biraz irice duruyor, Monkey ailesinde de Bukanerlik olabilir mi acaba :) @RedTeroR @Alpamis

Fatih'in hakisi?

Spoiler veya önceki bölüm okumadım bilmiyorum saçmalar mıyım ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık