Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1104 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sakazuki tam güç dalar büyük ihtimalle onda göreceğiz.

Kizaru için de Egghead öncesi böyle derdin ama One Piece dünyasının tanrısı Oda. İstediğini sevdirir, Kizaru mesela haterlar dışında bayağı seven kazanacaktır.
Sakazuki’nin en güçlü saldırısını Kaido’nun final ateş ejderhası saldırısından güçlü bekliyorum. Magma meyvesinin kendisi başka bir meyvenin yan özelliğinden kötü değildir.

Sakazuki’nin en güçlü saldırısını Kaido’nun final ateş ejderhası saldırısından güçlü bekliyorum. Magma meyvesinin kendisi başka bir meyvenin yan özelliğinden kötü değildir.
Kaido’nunki magma değil zaten közlü ateş gibi bir şey. Kaido yumruğu yediğinde ateş havada sönüp kayboluyor, Akainu’nun atakları akışkan, durdursan bile yere damlıyor.

Luffy Nika ile birlikte serinin tanrısı.
Zoro,Sabo,Kid Korsanlar Kralı seviyesi de olabilir Yüksek Top Tierin en iyisi de.
Sanji Orta Seviye Top Tier
L*w ölü
@Montana
Coby de var o da Zorolarla aynı ligde.

Luffy Nika ile birlikte serinin tanrısı.
Zoro,Sabo,Kid Korsanlar Kralı seviyesi de olabilir Yüksek Top Tierin en iyisi de.
Sanji Orta Seviye Top Tier
L*w ölü
@Montana
Coby de var o da Zorolarla aynı ligde.
Coby, Sabo, Law, Kid, Zoro geleceğin en büyükleri olacak. Bence eski nesilden de güçlü olacaklar. Genç yaşta estiriyor hepsi ve gelişimleri hala tamamlanmadı. Oden’in 20 sene sonra gelecek kişiler dediğinde Kid’de, Zoro’da, Law’da var Luffy’nin yanında. Killer da ucundan girer belki.

Kid ve Law da bir nevi Wano kahramanı oldular, Wisdom Kings diye müfredata girdiler. Hikayelerinin bittiğini sanmıyorum.

Kizaru'nun surat ifadesini çok merak ediyorum. Saturn astlarına değer veren birisi gibi durmuyor. Kizaru'ya sen daha fazla karışma dediyse ya cidden biraz daha zorlarsa ağzının üstüne tekme yemekten korktu yada Kizaru'nun bilerek ıskaladığını, dövüşünde oyalandığını, Luffy'e yemek verdiğini falan fark etti ve çaktırmadan bari yoluma çıkma demeye getirdi.

Coby, Sabo, Law, Kid, Zoro geleceğin en büyükleri olacak. Bence eski nesilden de güçlü olacaklar. Genç yaşta estiriyor hepsi ve gelişimleri hala tamamlanmadı. Oden’in 20 sene sonra gelecek kişiler dediğinde Kid’de, Zoro’da, Law’da var Luffy’nin yanında. Killer da ucundan girer belki.

Kid ve Law da bir nevi Wano kahramanı oldular, Wisdom Kings diye müfredata girdiler. Hikayelerinin bittiğini sanmıyorum.
Ben Law’ın öleceğini düşünüyorum son savaşta. Belki Oda’nın da kafasında bu fikir vardır ama baktı Law çok popüler , kızlar seviyor diye öldürmeyebilir. Law zaten o kadar öne çıkan karakter olmayacaktı.

Hocam killeri bile araya sıkıştırıp sanjiyi niye saymıyorsunuz :( sanjiyi anmayacak mıyız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık