Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru'yu küçümsediğimden değil ama Luffy gibi bir arc öncesinde Kaido'yu yenmiş biri Kizaru'dan daha önce ayağa kalkıp, Satürn'ü tekmelemeliydi...Paşamız daha yemeğini yiyecek de, kendine gelecek de.Vay anam vay!

O tekmeyi ciddi atsa Bonney atomlarına ayrılırdı. Vega daha arcın başında Dragon’a telefon açıp öleceğim dedi. Sonra da Kuma Dragonların yanından uçup gitti. Bu bölüm Dragon’da hala tık yok ben Çokbilmiş’e doğru yola çıkmıştır diyordum.
Luffy bariyeri geçerken az daha ölüyordum dediğinde sahici ölüyordu ama Bonney geçince yok bir şey oyun oynuyor Kizaru abisi. Dragon mu kurtaracak Vegapunk'ı ? Yanına çağırdığında imkanınız yok demeyi biliyordu şimdi iltica mı etti Vegapunk ? Kuma'nın meyvesi hızla bir yerlere seyahat etmeye müsait kardeşim bu nasıl kıyas hem. Var mı böyle gücü olan bildiğimiz bir devrimci ?

Franky yeni dünyaya açılırken tayfaya yaptığı konuşmada, Kuma'ya borçlu olduklarını bunu unutmamaları gerektiğini söylemişti. Şu an adada tayfa tamamen farklı bir durumla karşı karşıya. Satürn'ü öldürebilir bizimkiler.

Luffy bariyeri geçerken az daha ölüyordum dediğinde sahici ölüyordu ama Bonney geçince yok bir şey oyun oynuyor Kizaru abisi. Dragon mu kurtaracak Vegapunk'ı ? Yanına çağırdığında imkanınız yok demeyi biliyordu şimdi iltica mı etti Vegapunk ? Kuma'nın meyvesi hızla bir yerlere seyahat etmeye müsait kardeşim bu nasıl kıyas hem. Var mı böyle gücü olan bildiğimiz bir devrimci ?
Kuma yola çıkalı bir gün falan oldu, Dragon hala nereye gitti diye tartışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık