Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103: Çok Özür Dilerim, Babacığım...

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 147 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 27 14.3%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vegapunk derdik , 500 yıl ileri görüşlü zeki karakter , mucit ve yaptıkları ile hükümetin elindeki en büyük kozlarından biri .
Böyle bir adamın kendi mekanında elinde envai çeşit güçlü tuzaklar ve kozlar olmasını beklerdik .

Ama gel gör ki 6 tane boktan teneke parçası yapıp Luffy kadar aklı çalışmayan , olayları izlemekten şimdilik öteye gidemeyen çirkin bir karakter sunuldu önümüze .

Görmeye tahammül edemiyorum bu karakteri .

İmparator seviyesi Kizaru'ya ağır gelmiş.Adam hala toparlanmaya çalışıyor.Oysa yediği tek yumruk...
İmparator dövemez onu beklemiyordum ama en azından mücadele eder diyordum.Hayal kırıklığı oldu.İş ahlakı hoşuma gitti ama etik değil.Kadimlerin oyuncağı...
Fujitora ve Kuzan özel adamlar gerçekten.
Kuma o yumruğu atsın ve Bonney ile mutlu ve huzurlu bir hayat sürsün.Lütfen olsun bu.

İmparator seviyesi Kizaru'ya ağır gelmiş.Adam hala toparlanmaya çalışıyor.Oysa yediği tek yumruk...
İmparator dövemez onu beklemiyordum ama en azından mücadele eder diyordum.Hayal kırıklığı oldu.İş ahlakı hoşuma gitti ama etik değil.Kadimlerin oyuncağı...
Kuma o yumruğu atsın ve Bonney ile mutlu ve huzurlu bir hayat sürsün.Lütfen olsun bu.
Kardeş her bölüm yorumu konusunda, konudaki en iyi yorumu atmak zorunda mısın? Bırak biraz da başkaları öne çıksın

Yalnız, Kizaru’nun rakibi sıradan bir yonko değil Tanrı hocam. Tanrı’dan önce kalkarak haneye artı yazdırdı Kizaru paşa. Hatalı bir analiz olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık