Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103: Çok Özür Dilerim, Babacığım...

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 147 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 27 14.3%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law kaybedenlerle ittifak yapmaz diye düşünüyorum.Moriah da uğraşmaz karasakalla karasakalı yense ne geçecek eline meyve calamaz birşey yapamaz he yonko olmak icin diyorsan ona o mevkiyi yar etmezler.
Adamın sağ kolu öldürmüşler, intikam isteyecektir. BB ile olacak savaşta yer alabilir. Wano'daki Marco gibi.

Law kaybedenlerle ittifak yapmaz diye düşünüyorum.Moriah da uğraşmaz karasakalla karasakalı yense ne geçecek eline meyve calamaz birşey yapamaz he yonko olmak icin diyorsan ona o mevkiyi yar etmezler.
Law, durum değerlendirmesi yapar. Yapmak istediği şey ve şartlara göre Moria planına yarayacak isim olursa iş birliği yapar. Kendisi rahat hareket etmek için yem olarak bile kullanabilir. Law'ın ne yapmak istediğine bağlı. İşine yaramazsa umursamaz, yoluna bak der.

Law, durum değerlendirmesi yapar. Yapmak istediği şey ve şartlara göre Moria planına yarayacak isim olursa iş birliği yapar. Kendisi rahat hareket etmek için yem olarak bile kullanabilir. Law'ın ne yapmak istediğine bağlı. İşine yaramazsa umursamaz, yoluna bak der.
Law da az üç kağıtçı değilmiş sen ki luffy'nin merhametli yapısını görmüş bir korsansın feyz alması gerekirken insan kullanmak ali cengiz oyunları oynamak nedir.

Moria, Katakuri, Law. Karasakal çok düşman edindi, Coby de buraya dahil olabilir. Bunlar Luffy ile ittifak olursa Karasakal'a ağır üstünlük kurarlar.
Eksik var arttırıyorum: Shanks, Akainu, Luffy, Bonney, Sabo, Garp(Buzdan heykelini kırarsa tabi) şampiyonlar liginde ölüm grubuna kalmış Karasakal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık