Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103: Çok Özür Dilerim, Babacığım...

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 147 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 27 14.3%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum bu kadar uzun yazmaya da gerek yok. @Reiper Mesih gibi iyi olduğunu söylediği Kuma'nın Ginny konusundaki pasifliğini hiç konu almayıp Ginnyle, Kuma'dan daha uzak bağlantısı olan Dragon'a bu konuda taş atması müthiş bir çelişki... Kumayı bu kadar yere göğe sığdıramayan bir yorum atmamış olsaydı neyse... Kuma'nın eylemsizliği yazarın gelip geçiştirmesinden basiretsizliğinden diyorsan aynısını Dragon için de diyeceksin. He Kuma da adam değil diyorsan eyvallah. Kuma'nın akıl kıtlığı var falanı da anca çocuklar yer. Bir öyle bir böyle olmayın net olun.
kuma ve dragon pasif karakterlerdir. kuma'nın pasif olması Nika umududur. dragon'u henüz bilmiyoruz. neden pasif. temeldeki tartışma kim pasif yada neden pasif tartışması değil kuma kahraman mıdır tartışmasıdır. ben değildir şu şu yönden dolayı diyerek anlatıp açıkladığımdan uzadı.

Son düzenleme:
Dostum bu kadar uzun yazmaya da gerek yok. @Reiper Mesih gibi iyi olduğunu söylediği Kuma'nın Ginny konusundaki pasifliğini hiç konu almayıp Ginnyle, Kuma'dan daha uzak bağlantısı olan Dragon'a bu konuda taş atması müthiş bir çelişki... Kumayı bu kadar yere göğe sığdıramayan bir yorum atmamış olsaydı neyse... Kuma'nın eylemsizliği yazarın gelip geçiştirmesinden basiretsizliğinden diyorsan aynısını Dragon için de diyeceksin. He Kuma da adam değil diyorsan eyvallah. Kuma'nın akıl kıtlığı var falanı da anca çocuklar yer. Bir öyle bir böyle olmayın net olun.
Tayfa WG'nin bayrağını yaktı ona rağmen ödül seviyesi belli. Dragon sırf oturup en yüksek ödülü almışsa saçmalık olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık