Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103: Çok Özür Dilerim, Babacığım...

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 147 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 27 14.3%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yumruk olayı boş Onepiece için Luffy yumruk attı da ne oldu adama ? Bu seride yumruğun bir önemi yok haa Saitama gibi vurunca sıvı hale getirecekse amenna tabi.

Oda artık bu klişeyi bıraksa da rahatlasak. Saldırıları çok rahat karşı saldırı ile engelleyebilecekken kendi bedeni ile engelleyip yaralanma klişesinden artık gına geldi. Koyduğum ss deki sahneler sadece aklıma gelenler. Bunlar gibi bir sürü vardır. Baydı artık bu klişe.
Senin koruyorum. Ama bak hayatımı ortaya koyuyorum. O kadar malım ve seni düşünüyorum ki aynı saldırıyı rakibi yumruklayarak engelleyebilecekken kendi hayatımı tehlikeye atıp engelliyorum.

Eğer ki objektif bir eleştiri yapacaksak Dragon için şunu söyleyebilirim ki:

Gördüğümüz en etkisiz eleman çıkmıştır kendisi.

1- Hiçbir şeyden haberi yok.
2- Hiçbir olay içinde görmedik.
3- Güncelde bir şeyler oluyor Kuma bir şeyler yapıyor hala daha beklemede.

Ben bu herifi CC ile karıştırdım galiba o gitmişti bir yerlere.

Caribou olabilir o zaman.
CC ve Caribou, ikisi de Logia kullanıcısı ikisi de birbirinden karaktersiz ama kullanışlı namussuzlar.

Adada o işi yapabilecek başka kimse yok, eğer Nika hayal ettiği şeyleri yaratma kudretine sahip değilse bu işi anca Caribou başarır.

Eğer ki objektif bir eleştiri yapacaksak Dragon için şunu söyleyebilirim ki:

Gördüğümüz en etkisiz eleman çıkmıştır kendisi.

1- Hiçbir şeyden haberi yok.
2- Hiçbir olay içinde görmedik.
3- Güncelde bir şeyler oluyor Kuma bir şeyler yapıyor hala daha beklemede.
Beklenti büyüktü o yüzden hayal kırıklığı yaşayanlar epey fazla. Alışılagelmiş bir güçlü karakter olarak okuyucuların yapmasını bekledikleri şeyleri yapmayınca bu hale geldi. Ben büyük beklentiler içinde değilim, sadece insani olarak hükümeti devirme konusunda çizgisini bozmasın bana yeter. İsterse koramiral seviyesi çıksın. Hükümet kadar büyük bir organizasyonu en az 2 yonko oluşumu gücünde olursan savaşla yıkabilirsin. Çok büyük imkanları var ve baskınla alt edilecek gibi değiller. İmu'nun varlığı daha ancak devrimciler tarafından öğrenildi. Krallar, CP0, amiraller hatta kutsallar bile İmu'nun varlığından habersiz. O ve hükümetin yönetiminin düşmesi lazım. Dünya çapında büyük kargaşa çıkmadan bu ihtimal de zor çünkü destekçisi çok oluyor. Luffy bu gereken kargaşayı çıkartıyor sağ olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık