Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103: Çok Özür Dilerim, Babacığım...

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 147 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 27 14.3%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölümdü.İyi detaylar var

1.Bonneyin meyve gücü nasıl elde ettiği ortaya çıktı.
2.Ginny nin hastalığı bizzat Satürn beyinsizi yüzünden yaptığı deneylerden olduğu ortaya çıktı.
3-Ginny nin önemli bir kısinin 8. Karısı olduğu ortaya çıktı
4- Kuma adaya gelince komutlara yanıt vermediği tamamen Kendi iradesi ile Satürne saldırdı.Vegapunk onun adaya gelmesine şaşırmasi bunun arkasında kendinin olmadığı ortaya çıkardı.Eger olsaydı Kumanin adaya bizzat geleceğini bildirdi Bucaner ırkının gücümü bilmiyorum belki onu adaya getiren Punk Record da olabilir bir çeşit radyo sinyali ile bilgi vermis olabilir.
5-Luffy e yemek getiren biri var bu kişi mühtemelen Kizaru, sebebi sentomaru ve Bonney hakkında endişeleniyor çünkü ölmeye ramak kaldiklarini biliyor.Ve luffy e yemek istedikten sonra yanında yemek sahnesi var bunu görünmeden hızlıca yapacak bir kişi var Kizaru, ve diğer sahnede yatar vaziyette değil oturur vaziyette.Yani kalkabiliyor.Ben caribonun geleceğini düşünmüyorum en son bedenindeki tüm yemekleri kaido ile savaşırken Luffy e vermişti.Bir daha okadar depo yapacağını sanmıyorum.Kaldiki en son kilitli bir ficinin içindeydi.
6-Kuma Bonney e bizzat saldıran kişileri yere serdi iyi bir ayrıntıydi.
7-Saturn bonney meyvesini nasıl işlediğini biliyor ama başarısız bir ürün olduğunu düşünüyor bana kalırsa yanılıyor.Bonney Luffy nin yani Nikanin ne olduğunu ve nihai gücünü tam bilmiyor luffy savaşırken gördüğünde onu gücünü hayal ederek Satürn e son saldırıyi kendisi yaparak onu dumur etse tadından yenmezdi.
8-Sanjinin hala güç alanından cikamamasina üzüldüm.İyi powerup almıştı asabilmesini beklerdim

Bence Egghead de ne olursa olsun Satürn nallari dikicek Öylesine hakettiki gebermeyi sadece Ginny e yaptıkları yuzunden yeter.

Bizimkiler kaçtıktan sonra Kizaru kaçtilar bişey yapamadik diye görevine devam edecek.Yani onun luffy e yardım ettiğini kimse bilmeyecek bence belki Luffy hariç.Saturn adadan ada insanlarının gemiyle kaçanlar için Yok edilme emiri verilmişti muhtemelen buda durdurulacak yoksa katliam yapılacağı bariz.Doberman da bundan hoşlanmamisti ve diger denizcilerde diye düşünüyorum.

Umarım Kuma ölmez de en azından Bonney ile devrimcilere katılır.Dragonda herşeyde bir hayır varmış deyip bu handikapida atlattık diye sevinir 😂

Son düzenleme:
Güzel bölümdü.İyi detaylar var

1.Bonneyin meyve gücü nasıl elde ettiği ortaya çıktı.
2.Ginny nin hastalığı bizzat Satürn beyinsizi yüzünden yaptığı deneylerden olduğu ortaya çıktı.
3-Ginny nin önemli bir kısinin 8. Karısı olduğu ortaya çıktı
4- Kuma adaya gelince komutlara yanıt vermediği tamamen Kendi iradesi ile Satürne saldırdı.Vegapunk onun adaya gelmesine şaşırmasi bunun arkasında kendinin olmadığı ortaya çıkardı.Eger olsaydı Kumanin adaya bizzat geleceğini bildirdi Bucaner ırkının gücümü bilmiyorum belki onu adaya getiren Punk Record da olabilir bir çeşit radyo sinyali ile bilgi vermis olabilir.
5-Luffy e yemek getiren biri var bu kişi mühtemelen Kizaru, sebebi sentomaru ve Bonney hakkında endişeleniyor çünkü ölmeye ramak kaldiklarini biliyor.Ve luffy e yemek istedikten sonra yanında yemek sahnesi var bunu görünmeden hızlıca yapacak bir kişi var Kizaru, ve diğer sahnede yatar vaziyette değil oturur vaziyette.Yani kalkabiliyor.Ben caribonun geleceğini düşünmüyorum en son bedenindeki tüm yemekleri kaido ile savaşırken Luffy e vermişti.Bir daha okadar depo yapacağını sanmıyorum.Kaldiki en son kilitli bir ficinin içindeydi.
6-Kuma Bonney e bizzat saldıran kişileri yere serdi iyi bir ayrıntıydi.
7-Saturn bonney meyvesini nasıl işlediğini biliyor ama başarısız bir ürün olduğunu düşünüyor bana kalırsa yanılıyor.Bonney Luffy nin yani Nikanin ne olduğunu ve nihai gücünü tam bilmiyor luffy savaşırken gördüğünde onu gücünü hayal ederek Satürn e son saldırıyi kendisi yaparak onu dumur etse tadından yenmezdi.
8-Sanjinin hala güç alanından cikamamasina üzüldüm.İyi powerup almıştı asabilmesini beklerdim

Bana kalırsa Egghead de ne olursa olsun Satürn nallari dikicek Öylesine hakettiki gebermeyi sadece Ginny e yaptıkları yuzunden yeter.

Bizimkiler kaçtıktan sonra Kizaru kaçtilar bişey yapamadik diye görevine devam edecek.Yani onun kimse luffy e yardım ettiğini bilmeyecek bence belki Luffy adam kaçanlar için Yok edilme emiri verilmişti muhtemelen buda durdurulacak yoksa katliam yapılacağı bariz.Doberman da bundan hoşlanmamisti ve diger denizcilerde diye düşünüyorum
Caribu varilden çıktı, bizimkiler yol verdi bak işine diye. Yardım eden o mu bilmiyorum ama tayfaya bilenmişti.

Bonneyden yola çıkarsak big mom’un meyveyi nasıl elde ettiği az buçuk anlaşıldı gibi ayrıca kumanın kendini havaya ucaracağı da kesinleşti gibi birşey ama Satürn’ün bu kadar kolay öleceği sanmam bu adamlar çetin cevizler yoksa çoktan şimdiye ölmüşlerdi herkes patlamada öldü sanırken çizik bile almayacak ya da hemen iyileşecek tam herkes bitti derken asıl savaş yeni başlayacak daha karasakal tayfası ne planlıyor görmedik

Caribu varilden çıktı, bizimkiler yol verdi bak işine diye. Yardım eden o mu bilmiyorum ama tayfaya bilenmişti.
Caribou bizimkilere bilendiyse yardım etmez bence onun bu adadaki rolü adaya gelen karasalin gemisiyle adadan tuymek olur.

Zaten pluton ve posedon gibi önemli bilgileri birilerine söylemek için bekliyor.Buda karasakal korsanlarindan başkası değildir bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık