Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103: Çok Özür Dilerim, Babacığım...

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 147 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 27 14.3%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o sensin luffy... öleceksin.
yeni bir yüz, yeni bir kimlik...
geçmişin silinecek. ailen, yakınların, seni tanıyan herkes... artık onlar yok, hiçbiri yok. anladın mı? hiçbiri.
kimse bilmeyecek, hiç kimse! bunun istisnası yok.
bundan böyle joy boy olarak yaşayacaksın.
İyiymiş.:D

Ama not aldım.

Bölümün çıkmasından 2.5 hafta geçti, yeni bölüm de gelmedi ve ona rağmen konu hâlâ 57. sayfasında. Seri iyice koptu herkesten.

Bölümün çıkmasından 2.5 hafta geçti, yeni bölüm de gelmedi ve ona rağmen konu hâlâ 57. sayfasında. Seri iyice koptu herkesten.
Ne konuşulacak ki.Hatta 57 sayda ne konuşulmuş olunabilir diye düşündüm.Birşey yokki konuşulacak tartışılacak ilerlemiyor hikaye.One piece bir zamanlar hasır şapkaların zorlukların üstesinden gelerek maceradan maceraya aktığı hikaye ve olay örgüsü iyi işlenmiş karakterleriyle efsane bir seriydi.Şimdi adamın birisinin canı ne isterse ve ne zaman isterse onu çizdiği, hikayenin ve olay örgüsünün çok önemli olmadığı ,takip edenlerin yıllarca takip ettik bari finali de yapalım dediği bir seri.Son sayının üstünden 2.5 hafta geçtiğinin farkına bile varmadım çünkü sayıları okumuyorum bile hızlı hızlı geçiyorum.Önceden söylenirdim 2 hafta da bir sayı mı olur diye şimdi ara verirse ayda bir sayı çıkarmazsan senden kötüsü yok diyorum :D Luffy vs Akaiunu , Luffy vs Teach, Zoro vs Mihawk, Shanks vs Teach gibi karşılaşmaları ilerde 20 yıl sonra falan çizerse diye okuyorum başka bir nedenim kalmadı takip etmek için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık