Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1102 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'in sevinci çok hoşuma gitti. Fanları olmasa iyi çocuk aslında.

@RedTeroR @Montana @Kuroro
Fanlarının yorumları hatalı olsa da severiz kendilerini de nobs ve sonrasında yaşananlar ace'i serideki karakter ortalamasına getirdi sayılır. Büyük büyük isimlerin rezilliklerini gördükçe ve nobs bölümlerindeki bir iki müspet işine rastladıkça bu köftehora ısınmasam da soğukluğum azaldı. Eşkıyanın tekidir ama beyazbıyıktan, odenden, rogerdan falan daha delikanlı bir eşkıyadır.

Flashback'in bitmesi hatrına One Piece'i tekrardan birinci bölümden izleme kararı aldım.

NOT: Flashback bittiği için burada yazdıklarıma bir süre dikkat etmeyin. Sevinçten saçma sapan şeyler yazabilirim. 😂

Forumdakilere bir soru dürüst cevap verin ben de dürüst yanıt vericem. Dragonu hadi bir kenara atalım o karakter forumdakiler için zaten çok uzun süre önce de adam değildi.

Şimdi kölelikten birlikte kaçtığı birlikte büyüdüğü sevdiği kadını kurtarmaya çalışmayan Kuma adam değil midir? Yoksa Oda tırt bir yazar olduğu için mi o boşluğu doldurmamış veya teğet geçmiştir? Yuvarlak cevap olmasın ama ben de ona göre yanıt vericem
Bence Dragon'un tavrı genel olarak abartılıyor.

Herkes Luffy gibi ne olacaksa olsun lan o benim arkadaşım kafasında olsa Luffy'nin adamlığının ne değeri kalırdı ki? Bu iyi karakterlerin default özelliği olurdu zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık