Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1102: Kuma'nın Hayatı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 105 71.4%
  • Orta

Kullanılan: 28 19.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizciler cümleten adaya girdi. Pasifistalar imha ediliyor. Seraplar balonda. Karasakaldan kimin gelebileceği düşünülüyor şuan. Bir de gelse ne olacak. Kuzan tayfasına tek atıyorsa kizaru ölüsüyle gelen bir kaç kişi alır. Kadimlerin güç beklentisi amiral üzeri olduğu için Satürn’ü ne bileyim balonda falan bulamayacaklarsa onu da alamazlar. Vega tayfayla kaçacak. Karasakal bu adaya neden gelebilir? Ne alabilir?
Satürn'ün gücünü alabilir veya onu rehin alabilir. Aslında amaç o ada'da gördüğü Serapihmler neyin nesi onu öğrenmektir elbet ama Satürn'ü görse tamamen fikir değişir.

Malum bi karaktere gerizekalı dedim diye demediğiniz laf kalmamıştı :artiz: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...
Mazlum ve masum bir karaktere, üstelik de çok büyük bedeller ödemiş, acılar çekmiş olduğu bir hadise üzerinden gerizekalı demekle bir çocuğun hastalığını şantaj için kullanıp kumayı hükumetin kuklasına çeviren adama denyo demek senin için aynıysa bunun üzerine diyecek bir şeyim yok luke. :artiz:

Mazlum ve masum bir karaktere, üstelik de çok büyük bedeller ödemiş, acılar çekmiş olduğu bir hadise üzerinden gerizekalı demekle bir çocuğun hastalığını şantaj için kullanıp kumayı hükumetin kuklasına çeviren adama denyo demek senin için aynıysa bunun üzerine diyecek bir şeyim yok luke. :artiz:
Sana göre olabilir bu bana göre olmayabilir.Kendi bakış açınıza göre olan şeyden dolayı linç ettiniz burada beni.Nolcak şimdi belki bana göre denyo değil.

Son düzenleme:
Satürn'ün gücünü alabilir veya onu rehin alabilir. Aslında amaç o ada'da gördüğü Serapihmler neyin nesi onu öğrenmektir elbet ama Satürn'ü görse tamamen fikir değişir.
Bizimkileri bile paralize ediyor Satürn. Karasakaldan başkası gelse gene aynı etkiyi beklerim. Ki karasakal zaten hükümetin en değerli adamlarından birinin olduğu adaya kolayca giremeyebileceğini bilir. Daha yola çıkmadan aklında bir plan olmalı. Çünkü adaya ayak basabilme ihtimali bile normal şartlarda çok düşük. Kendisi krallık kurup resmî olarak kral olmak istediğine göre burada riske de girmez. Belki de o gemi burgessin baltigoyu bulurken düşüp kaybettiği gemisidir. Böyle trol gelir mi🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık