Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1102: Kuma'nın Hayatı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 105 71.4%
  • Orta

Kullanılan: 28 19.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Kuma nın Luffy ve tayfasına yardım eden biri olması tesadüf değil...

800 yıl önce Joyboy un en sadık müttefikleri olan Dev-insan melezi ırkın son temsilcisi olması tesadüf olmadığı gibi... Bu ırk Joyboy a yardım ettiği için soykırıma uğramış ... Balıkadamlar da Joyboy un müttefikleriymiş. Onlar da bunun bedelini okyanusun dibine kaçarak ödemişler.

Devler neden soykırıma uğramadı merak ediyorum Joyboy ile olan geçmişleri sanırım devlet adasına gidince belli olacak.

Rocks korsanlarının tayfa güç sıralaması nasıldır sizce? Bonney Kuma’nın anıları aldığından God Valley ile ilgili bazı şeyleri de gördü, arc bitmeden bir iki sahne görebiliriz. Bence sıralama şu şekildir;
-Rocks
-WB
-Shiki
-Kaptan John
-Big Mom
-Ochoku
-Silver Axe
-Kaido
BM John'dan güçlüdür. Shiki zirvesine BM'den daha yakındır o dönem o yüzden üste yazılması bence de doğru ama dövüşseler BM'yi yenemez diye tahmin ediyorum. Dövüş içerisinde gelişme şeysi falan.

BM John'dan güçlüdür. Shiki zirvesine BM'den daha yakındır o dönem o yüzden üste yazılması bence de doğru ama dövüşseler BM'yi yenemez diye tahmin ediyorum. Dövüş içerisinde gelişme şeysi falan.
Shiki direkt WB ile didişiyor, Queen-King, Sanji-Zoro muhabbeti gibi biraz. Kaptan John da Shiki ve WB ile ön safta duruyordu, taştaşlı bir abiye benziyor.

Devler neden soykırıma uğramadı merak ediyorum Joyboy ile olan geçmişleri sanırım devlet adasına gidince belli olacak.
Güçlü oldukları için olabilir. Dev insan melezi bukanerler bile dayanıklılıkla anılıyorsa devler kat kat daha güçlü olmalı. Bunların bir de çete yada Ordu düzenli, sık olup savaştığını düşünsen antik krallık gibi gelişmiş teknolojin yoksa büyük kıyım olurdu. Muhtemelen karşı taraf şeytan meyvesi ve başka hainlikle avantaj elde etti.

Shiki direkt WB ile didişiyor, Queen-King, Sanji-Zoro muhabbeti gibi biraz. Kaptan John da Shiki ve WB ile ön safta duruyordu, taştaşlı bir abiye benziyor.
O dönem daha güçlüdür ama potansiyel olarak BM'nin önünde değildir onu dedim. Dövüşseler BM de kişisel gelişimini tamamlayıp yenebilirdi Rocks zamanı dahi. John'dan o kadar billurlu karakter çıkmaz

O dönem daha güçlüdür ama potansiyel olarak BM'nin önünde değildir onu dedim. Dövüşseler BM de kişisel gelişimini tamamlayıp yenebilirdi Rocks zamanı dahi. John'dan o kadar billurlu karakter çıkmaz
Rocks zamanı Şiki daha güçlüdür. Oda Wb'ye gemide zirvelerden onu da saydıracakmış. Filme harcadıktan sonra Bm seri açısından çok daha önemli bir karakter konumunda.. Zirve Bm alır belki ama Rocks zamanı o iş zor gibi hocam ya

Ochaku’yu daha önce sorsan önemsiz der geçerdim ama Teach yendikten sonra arı kovanına çökmüş, imparator olmuş. John ve Shiki de eski imparatorlardan biri olabilir, Shanks birini yenmiştir.

Rocks zamanı Şiki daha güçlüdür. Oda Wb'ye gemide zirvelerden onu da saydıracakmış. Filme harcadıktan sonra Bm seri açısından çok daha önemli bir karakter konumunda.. Zirve Bm alır belki ama Rocks zamanı o iş zor gibi hocam ya
Gelişim yaşayıp yenebilir dedim bizimkilerin dövüşleri gibi. BM o dönem 28 yaşında. Seviye atlayacağı dönemlerde. Üstelik fiziksel olarak op evreninin gördüğü en büyük anomali.
Ochaku’yu daha önce sorsan önemsiz der geçerdim ama Teach yendikten sonra arı kovanına çökmüş, imparator olmuş. John ve Shiki de eski imparatorlardan biri olabilir, Shanks birini yenmiştir.
Doğrudur da BM'nin önüne koymam Shiki harici herhangi birini onun dışında listen güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık