Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1102: Kuma'nın Hayatı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 105 71.4%
  • Orta

Kullanılan: 28 19.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamanında Bilmediklermiz :
-Kuma ile Bonney arasındaki baba - kız ilişkisi
-Kuma Devrimcilerle Bağlantısı
- Neden Tiran Denildiği
-Vegapunk ve Denizcilerle Olan İlişkisine Bağlı Schbukai Nasıl Oluşu (Klonlanma ve SSaybor olma nedenleri dahil)
-Neden Kendini Öldürtecek Bir Anlaşma Yaptığı
-Sunny Neden Korumaya Çalıştığı ve Hasır Şapkalara neden yardım ettiği
-Irkının Özellikleri

Toplamda 7 adet Başlık Var. Kuma Hikayesi Bu haftaki sayıyla birlikte 9 hafta sürmüş. Bu 9 haftada da yer yer mantıklı olabilecek şekilde bu soruları cevaplamış. Peki ekstra bize verdiği Kuma'nın Hayatı Dışındaki Verdiği Cevaplar Nelerdir?

-En önemlisi Tanrı Vadisi Olayıdır Ve Tanrı Şövalyeleriyle İlgili Artık Daha Fazla Şey Biliyoruz Yine aynı sayı meyvelerin nasıl Big mom tarafından çalındığı vs.
-Dragon'nun Donanmada Yer Almış Olması (Burada Aklıma Z gibi bir idealistlik Geliyor. Korsan Olmama Nedeni)
-Çok Bilmiş Adasının Oluşumu
-Bazı Punk Hazard Bilgileri
-Vegapunk'ın Neden Klon Vegapunklar Yarattığı
-Kizaru Vegapunk İlişkisi
-Az çok Dragon'un Luffy'ye Bakış Açısı

Tek Eleştireceğim Nokta Aşırı Derecede Dramatik Davranılması. Şu ana kadarki en kötü Flashback mi? Bence değil Law flashbacki daha kötüydü bence. Hatta Big Mom flashbackleri en en kötüydü. Bana göre en iyi Flashback Oden'nin hayatının anlatıldığı flasbacktir. Uzun mu kısa mı sürmüşten ziyade ne kadar açıklayıcı ve bilgi verici olmuş ona bakıyorum. Demin bahsettiğim Law veya Big Mom flashbackleri bize çok fazla bilgi vermiyorlardı.

Son düzenleme:
Kuma nın hayatını lastik gibi uzattı . Bu kadar uzatmasının bir sebebi olmalı. Kuma sanırım gidici ve sanırım Ruh hali tam olarak bu caps...

Yanında Satürn gidici sanırım. Hatta sırf Satürn ü bulmak için Marinjose ye gitti bile diyebiliriz sanırım Kuma için .....Bu herşeyi açıklar. :artiz:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu sayfada ürperdim, tüyler diken. Nasıl elin gitti onu çekmeye. Kuma için ne desek kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyiz.

Günümüzde varsa ölümün...
Belli ki uzun zaman sonra WB ve Ace ölümüne eş değer efsaneliğe sahip olacaksın. Çok çektin, Kuma. Artık üstündeki tüm yükü geride bırakıp yerini güvendiğin Nika'ya bırakma zamanı.

Son düzenleme:
Zoro savunmak gibi olmasın ama Oda'nın yıllar sonra neden bu paneli çizdiğini, Kuma'ya neden böyle bir laf söylettiğini hala anlamayanlar olacak ya, işte bu yüzden yıllarca Zoro ve bu sahne üzerine tartışıp bu insanlara laf anlatmaya çalıştığım için kendime tekrar kızdım:

Neyse...

Bu bölümü okurken aklıma İsa ve havarileri geldi. Nika=İsa dersek, bu kadimler de=ihanet eden havariler olabilir mi, diye düşündüm. Bunun üstüne yapılmış bir teori gördünüz mü daha önce? Varsa okumak isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık